EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  50223  68
Матеріали за темою:

 Депутати проконтролювали випробування нових українських мінометів на полігоні "Дівички". ФОТОрепортаж

Депутати і журналісти були свідками того, як проходять державні випробування озброєння розробленого вітчизняними конструкторами. Йдеться про міномети, які або так само проходять випробування вже у військах, або найближчим часом туди потраплять. Це міномети 82 мм, 120 мм і 60 мм.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Голова комітету Сергій Пашинський зазначив: "Я вдячний Міністерству оборони і Генеральному штабу за можливість такого парламентського контролю. Тут ми маємо можливість поспілкуватися з виробниками і військовими й переконатися в якості розробок, побачити куди йдуть гроші платників податків. Зараз на наших полігонах ідуть різні випробування. Ось на цьому саме - мінометні. Це означає, що "Укроборонпром" працює, приватні підприємства працюють. Тому я дуже прошу утриматися популістів від заяв про "зраду". Якщо Ви не знаєте чогось, це не означає що цього не відбувається".

120 мм міномет "Молот", який зараз прийнято на забезпечення ЗСУ, також проходить державні випробування. Виготовлений він і вдосконалений українськими інструкторами на заводі "Маяк". Заступник керівника комісії з державних випробувань підполковник Валерій Гребонос розповів: "Згідно з програмою методики випробування оцінюється точність і кучність стрільби. У цьому випадку дальність до цілі - 1150 метрів".

Випробування "Молота" 120 мм тривають з червня. Проведено оцінки мінімальної і максимальної дальності стрільби. Режим "вогню" міномета, перевірка технічної і практичної скорострільності. Усі результати випробувань не є публічними, а для службового користування. І військові запевнили, що результати відповідають тактико-технічним завданням на виріб.

Згідно з програмою і методикою випробувань, ресурс, який виділяється на державне випробування - це 4960 пострілів, з них 1400 з далекобійним зарядом. Поки що відстріляли 1932, з них 410 із далекобійним зарядом.

Технічний директор і головний інженер заводу "Маяк" зазначив, що взагалі всього 7 країн у світі випускають міномети. І технічні показники "Молота" 120 мм кращі, ніж в інших виробників. Також додав, що всі зауваження, які виникли в ході випробування, вже усунені.

Загалом на те, щоб поставити на озброєння такі вироби в інших країнах витрачають 8-9 років. Сьогодні в умовах війни Україна змогла прискорити ці процеси. Про це розповів заступник міністра оборони Ігор Павловський.

Також 60 мм міномети, які розроблені нашими конструкторами і будуть поставлятися цього року в ЗСУ. Їх дуже чекають в АТО.

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

дивички

Источник: https://ua.censor.net.ua/p414423
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXhFVW1sT1F6UXdURE5TWjJSSFRUQk1jbEYxVGtNMVprNURhVEJaVUZKblRrZElNRXhxVVhaa1F5c3dURW80TUV0TVVYUmtSME13VEZoU1owNUhSREJNY0Rnd1NraFJkR1JIUVRCTVdGRjBPVU4zU1U1RGRUQlpSRkpzZEVNMVRIa3ZVWE5PUjBFd1RIcFNiSFJIVUdaT1F5OHdURGRSZFRsSFZ6Qk1VRkYyZEVNNQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору