EN|RU|UK
 Політика України
  1521  35

 ЦВК просить збільшити фінансування на місцеві вибори

Центральна виборча комісія України звертається до Верховної Ради та Кабінету Міністрів збільшити в проекті держбюджету видатки за програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів" на 358 млн 889 тис. 500 грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

Заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, яка проводила в четвер засідання комісії, повідомила, що на виконання доручення прем'єр-міністра 26 жовтня ЦВК надала свої пропозиції, які слід врахувати при доопрацюванні бюджету до другого читання, про додаткову потреби у фінансуванні на суму 183,1 млн. грн, виходячи з розміру мінімальної зарплати в 1600 грн.

Додаткова потреба в бюджетних коштах на 2017 рік виникла в зв'язку з тим, що наступного року, згідно з інформацією облдержадміністрацій, буде утворено 436 об'єднаних територіальних громад.

При цьому в ЦВК вказали, що в схваленому Кабміном до другого читання проекті бюджету дані пропозиції комісії не враховані. Крім того, в Центрвиборчкомі зазначили, що за інформацією від ОДА на 10 листопада 2017 року буде утворено 550 об'єднаних громад.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЦВК призначила вибори в 41 місцевій об'єднаній громаді на 11 грудня

Заступник голови комісії звернула увагу, що для забезпечення фінансування перших місцевих виборів у таких громадах, з урахуванням збільшення розміру мінімальної зарплати до 3200 грн, необхідно 364 млн. 633,5 тис. грн. Крім того, для підготовки і проведення позачергових місцевих виборів у разі їх призначення Верховною Радою, фінансування яких також здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, необхідно ще 14 млн 256 тис. грн.

З урахуванням того, що проектом бюджету на 2017 рік для ЦВК передбачено тільки 20 млн грн за бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад і сільських, селищних і міських голів", комісія просить виділити ще 358 млн 889 тис. 500 грн.

Також читайте: В оновленому складі ЦВК повинні бути представники всіх парламентських політсил, - Магера

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414449
VEhrNGRrdzVSMFV3V21KUmRtUkRkekJNTTFKblpFZEVNRXhNVVhOT1F6a3dURE5TYWpONlVYQjBRMU13U204OQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору