EN|RU|UK
 Політика України
  1897  28

 "Якщо Мінські домовленості не будуть працювати, то необхідно думати про новий формат", - посол Пєкло запропонував залучити до переговорів щодо Донбасу Польщу і США

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що Польща чи США могли б увійти в альтернативний Мінському процесу формат переговорів, які б стосувалися також і питання Криму.

"Зараз у нас є Мінські домовленості, і всі країни повинні дотримуватися своїх зобов'язань за цими угодами, але якщо Мінські домовленості не будуть працювати, то необхідно думати про новий формат, можливо, із залученням США", - сказав Я. Пєкло в інтерв'ю "Інтерфакс- Україна", передає Цензор.НЕТ.

Він висловив переконання, що вирішити конфлікт на Донбасі без сусідніх країн, таких як Польща, неможливо. "Було б цілком природно, якби Польща увійшла в новий формат", - зазначив посол.

Я.Пєкло також вважає за необхідне, щоб у новому переговорному процесі було порушено питання Криму. "Проблема "Мінська" в тому, що він стосується тільки Донбасу, але не Криму. Крим має бути наступним", - підкреслив польський дипломат.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414518
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsSFZUQk1jbEYxT1VNclRIa3ZVWFk1UXpFd1dVUlJkR1JET0RCTU4xRnpkRU0wTUV3elVYVkllbEYyVGtkWE1Fd3pVbWRrUjAwd1RISlNiR2xFVW1jNVEzb3dURGRSZEU1RE5HWk9Remt3VERkU1owNURPREJNUkZGMlpFTXdNRmxJVW1wT1F6WXdURUZuTUZsbVVYUmtSME13VEV4U2JIUkhRVEJNY2xGelNIcFJiWFJIUVRCTWFsRjJTSHBSYkU1REt6Qk1NMUZ6WkVOM01GbEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору