EN|RU|UK
 Політика України
  105755  709
Матеріали за темою:

 РФ готує провокації з метою організації дострокових парламентських виборів в Україні: старт дій запланований на 15 листопада, - СБУ. ВIДЕО

План включає проведення масових акцій протесту. Протест повинен перерости в блокування урядових структур, розширення претензій і вимог до влади.

Про це в ході брифінгу заявив начальник департаменту СБУ Анатолій Дублик, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна"

...

У СБУ заявили про наявність у них документів, що свідчать про план дестабілізації ситуації в Україні в листопаді, яка має назву "Шатун". За даними відомства, цю інформацію підтверджує у тому числі листування, вилучене з поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова. Операція включає проведення масових акцій протестів по Україні для дискредитації органів державної влади.

Також читайте: "Ми можемо з упевненістю говорити про те, що все листування, яке викладено українськими хакерами, є автентичним", - Шкіряк підтвердив справжність листування Суркова

"Безпосереднє керівництво і реалізацію цього плану здійснює відомий як Службі безпеки, так і Службі зовнішньої розвідки, його перший заступник Ардзімба. А контакт з політичними рухами в нашій країні окремими громадськими організаціями задіяних в акціях протесту, як правило, наосліп або за певну фінансову винагороду громадянин Вірменії Мартиросян. Спецслужбою зафіксовані окремі виїзди за межі України, а саме в РФ, організаторів цих акцій для отримання як фінансування, так і конкретних інструкцій та деталізації плану "Шатун", - заявив Дублик.

За його словами, метою плану є внутрішня дестабілізація. "Це організація дострокових парламентських виборів у нашій державі з метою приведення до влади і посилення російських сил у новому парламенті виключно з перспективою ревізії європейського курсу і зміни зовнішнього політичного вектору нашої держави. Старт зазначених дій запланований на 15 листопада всеукраїнської акції протесту банківських вкладників. Надалі з 17 листопада основний акцент протестних акцій буде зміщуватися на питання підвищення тарифів. Протест повинен перерости у блокування урядових структур, розширення претензій і вимог до влади", - пояснили в СБУ.

Дивіться також: Розділення України і маріонетки "ЛНР/ДНР": хакери виклали другу частину листування Суркова. ФОТО

За даними спецслужби, вже розгорнута активна орієнтація в соціальних мережах, яку російські спецслужби активно використовують на території України. "Дані, отримані СБУ, СЗР, свідчать, що російські сценаристи запланували проведення під час цих заходів так званих масових заворушень, аж до того, щоб хтось під час протистояння з поліцією або правоохоронними органами отримав певні ушкодження. Вони зі своїх телеканалів говоритимуть про те, що українська влада не може утримати контроль в столиці України та інших регіонах", - кажуть у відомстві.

Нагадаємо, організація українських хакерів "КіберХунта" 24 жовтня заявила, що зламала листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

Хакери стверджують, що опубліковані документи - це план дестабілізації України, який був у дипломатичному листуванні Суркова з його помічником Карповим П. М., який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. Цього Карпова раніше Савченко впізнала як одного з її викрадачів.

Організація опублікувала документи під заголовком "План першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні "Шатун", які нібито розраховані на період листопад 2016 - березень 2017 року. Серед них також був поданий так званий план із забезпечення Закарпаття федеральним статусом.

Служба безпеки України вважає правдоподібними документи щодо Закарпаття, які 24 жовтня були оприлюднені хакерами, які нібито зламали електронну пошту помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова.


Источник: https://ua.censor.net.ua/v414527
TUV4bVVYVTVRM2N3VEhkbk1Fd3ZVWFowUjBrd1dVeFJkVU5FVW1ka1IwUXdXVVJSZFhSREt6Qk1URkZ6UXpoMk1FdElVbWM1UjBFd1RISlJkblJEZVV4NUwxRnpkRU0wTUV4SVVYWjBSMEV3VEdnNE1GbEVVWFowUXpNd1RFeFNiSFJETURCTWNsRnpTSHBSYTNSRFoyWk9RMmd3U2toUmJ6TjZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору