EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1125  22
Матеріали за темою:

 Доти, поки ми не побачимо повної імплементації Мінських домовленостей, санкції ЄС проти Росії будуть зберігатися, - посол Польщі в Україні

Санкції щодо Росії можуть бути зняті тільки після повної імплементації Мінських угод, заявляє посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

"Чітка позиція Заходу - це повна імплементація Мінських домовленостей. Питання в тому, що ми не бачимо цієї імплементації, і доти, поки ми її не побачимо, - санкції будуть зберігатися", - сказав Пєкло в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що деякі країни-члени Європейського Союзу виступають проти посилення санкцій, однак шляхом компромісу вдається зберігати чинні санкції і продовжувати їх.

"Якщо деякі країни хочуть посилити санкції, такі як Польща і Литва, то інші намагаються пом'якшити, але необхідно знаходити компроміс, таким чином санкції зберігаються на тому ж рівні", - зазначив польський дипломат.

При цьому Ян Пєкло звернув увагу на ту обставину, що на питання збереження санкцій ЄС щодо РФ впливають також і фактори, що не мають стосунку до ситуації з Україною, зокрема, вибори на пост президента США, військові дії в Сирії тощо.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414534
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UjBJd1RFUlJkbVJETmpCWllsSnNkRWRZWms1RE9EQmFZbEYyWkVkQ01GbDZVWFYwUjFkSlRrZEVNRXhRVVhaMFF6QXdUR2c0TUVsVVVYTjBSMEV3VERkU1oyUkRLekJaTjFGME0zcFJiamxES3pCTWRsSnFUa2RLTUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору