EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  11925  36

 "Зараз центр зла - Росія. Це глобальна проблема, яка вирішується тільки глобальними формами", - голова Російського товариства "Меморіал"

Голова Російського товариства "Меморіал" Сергій Ковальов вважає, що сьогоднішня влада РФ має піти.

Московський Гельсінський рух має відродитися і повторити історію радянських дисидентів, іншого способу подолати "російське зло" - немає. Таку думку висловив радянський дисидент, голова Російського товариства "Меморіал" Сергій Ковальов під час ІІ Кримського форуму, який проходить у Львові, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Зараз центр зла - Росія. Не Північна Корея і Китай, бо вони - похідні Москви. Це глобальна проблема. Глобальна проблема вирішується тільки глобальними формами. Що може намагатися робити нинішній Гельсінський рух? Те, що відбулося під час його виникнення, більше нічого. Чому я так сварив московську Гельсінську групу? Тому що імпульс повинен знову йти з Москви, не тому що це центр світу, але тому, що це центр зла. І мова йде про те, щоб суспільство тиснуло на свій уряд. Якщо цей імпульс знову піде в центр зла, то це буде поштовхом до того, що вже мало місце в історії ", - сказав він.

Ковальов вважає, що резолюції приймати можна, але це навряд чи щось кардинально змінить; єдиний шлях - повалити російський уряд, які б не були наслідки.

"Я боюся це говорити, тому що знаю, що за цим піде. Як тільки в Москві будуть звучати оголошення "цей уряд повинен піти", знову почнуться репресії. Мені незручно виступати з цим закликом, тому що мені скоро 87 і мене не посадять. але що робити. Якщо Московська Гельсінська група не припинить цю ганьбу, я не знаю. Я не бачу інших ініціатив .. ", - сказав він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414559
VEhrNGRrdzVRM2N3VEZCU1owNURNVEJaU0ZKc2RFZFFaazVETURCTWFsSm5aRU0wTUV4VVVYUmtRemt3V1VvNE1FeDZVWFJrUXpnd1REZFNaMDVIVnpCTVJGRjFNM3BSYXpsRE1UQk1kbEpxVGtkQ01GcGlVWFprUjBJd1dYcFJkWFJEZDBsT1Ezb3dXVVJTWnpsREx6Qk1Ramd3UzBSUmRuUkhRakJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору