EN|RU|UK
 Економіка
  1941  5

 Після кримінальної справи міністр Кутовий зобов'язаний ініціювати прозорий конкурс в "Укрспирті", - нардеп Євтушок

Народний депутат України Сергій Євтушок вимагає від міністра аграрної політики і продовольства України Тараса Кутового негайно втрутитися в справи "Укрспирту" і нарешті ініціювати прозорий конкурс на посаду директора держпідприємства.

Нардеп вважає неприпустимим той факт, що Кутовий закриває очі на дії тимчасового керівника "Укрспирту" Дрожжина і його спільників. Щодо Дрожжина вже порушено кримінальну справу за перешкоджання діяльності профспілок, а міністр не проявляє ініціативи для нормалізації ситуації в галузі, пишуть Українські новини.

"Ми наполягаємо, щоб аграрний міністр Кутовий негайно вплинув на ситуацію в "Укрспирті". Вимагаємо звернути увагу на кримінальне провадження проти нинішнього тимчасового керівництва", - закликав народний депутат.

Голова профспілки ДП "Укрспирт" Віталій Сосницький вважає, що в ході приватизації державного підприємства "Укрспирт" повинні бути враховані інтереси колективів. Унаслідок приватизації інвестор повинен отримати 51% акцій, а 49% - розподілені серед працівників підприємств. Судячи з усього, це не збігається з намірами Дрожжина, тому він і прагне паралізувати діяльність профспілок "Укрспирту".

Народний депутат Сергій Євтушок дає таку оцінку діяльності керівництва державного підприємства: "нинішнім тимчасовим керівником "Укрспирту" ведеться робота виключно на знищення галузі. На нашу думку, втручання в роботу профспілок - викликає серйозні питання. Профспілкам нав'язують своїх людей із керівництва "Укрспирту" і тим самим викликають безлад у колективі".

На думку нардепа, найголовніше питання, адресоване міністру Кутовому, - це прозоре призначення нового керівника "Укрспирту".

"Сам керівник, а точніше той, хто зараз виконує обов'язки, був призначений без будь-якого конкурсу. А це дуже важливий момент. На нашу думку, на цій посаді повинен бути менеджер, який виведе галузь на належний рівень", - впевнений народний депутат України Сергій Євтушок.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414584
VEhrdlVXMTBSMFF3V1V4UmRuUkRlVEJNYWxGMVV6aDJNRXd2VW1kT1F5c3dXVlJTWjJSREx6QmFZbEYxT1VNMk1FeENPREJMVUZGMWRFZEJNRmxJVVhZNVF6UXdXVVJTWjJjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору