EN|RU|UK
 Політика України
  8360  102

 Наступного тижня парламент звернеться до Євроради з вимогою виконати угоду щодо безвізу, - Геращенко

На думку Ірини Геращенко, наші партнери мають бути відповідальними перед Україною.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомила перший заступник голови ВР, уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

"Україна увесь час закликає бути відповідальним партнером. Ми це робимо. Ми виконуємо всі наші зобов'язання в рамках плану дій щодо візової лібералізації, імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, Будапештського меморандуму. Тому я вітаю досить жорстку заяву МЗС щодо того, що ми очікуємо від Європейського Союзу відповідальної позиції і політики", - заявила Геращенко.

Геращенко зазначила, що немає жодних передумов для відтермінування прийняття безвізовго режиму в листопаді цього року.

"Від наших партнерів, чесно кажучи, ми іноді бачимо подвійні стандарти. Тому українська сторона має повне право і говорити, і апелювати до наших європейських колег: "Ми також очікуємо на вашу підтримку. Ми життями наших хлопців захищаємо демократичні цінності. Тому ми очікуємо від вас відповідальності і виконання вашої частини Угоди", - підкреслила парламентарій.


Геращенко зазначила, що стосовно безвізового режиму українська сторона усвідомлює нові ризики, які сьогодні стоять перед Європейським Союзом в контексті міграційного кризи.

"Однак коли ми приймали план візової лібералізації, у ньому не було передбачено жодного механізму призупинення", - підкреслила Геращенко.

Вона також підкреслила, що ключова позиція в прийнятті безвізового режиму залежить не від Європейського парламенту, а від Ради Європейського Союзу.

"Тому наступного тижня український парламент прийме заяву-звернення до Європейської Ради, де буде вимога, щоб Європейський Союз виконав свою частину угоди щодо візової лібералізації", - повідомила Геращенко.

"Мені здається, що зараз той час, коли політики всіх таборів, громадські активісти мають об'єднатися в одному посилі до європейської спільноти: Україна виконала всі умови, і ми очікуємо прийняття безвізового режиму", - сказала народний депутат.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n414632
VEhrdlVXczVRekV3V1VSUmMwNUhTakJNV0ZGMlpFTTJNRXcwWnpCSllsSm5Ua00wTUV3elVYTkRPSFl3VEVoUmRHUkRNekJNVEZKc2RFTXpNRXczVVhOMFF6UXdUR3RuTUZsRVVYUmtRekl3VEdwUmRraDZVV3QwUTJkbVRrTkZNRXhNVW1kT1F5c3dXVWhSZG5SSFR6Qk1aRGd3U1ZSUmMzUkhRVEJNTjFGMk9VTjNaazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUV3dlVYTk9SMEV3VEhaUmMwNURPREJNV0ZGMlpFZEQ=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору