EN|RU|UK
 Політика України
  96057  549

 Дивно пояснювати очевидні речі: на Донбасі воюють росіяни проти українців, Україну необхідно знищити, - російський терорист Жучковський

Російські нацисти, що воюють на Донбасі, відкрито заявляють, що їхня мета - не війна з міфічними "фашистами" або "хунтою", а повне знищення українців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише на своїй сторінці в одній із соцмереж російський пропагандист і терорист Олександр Жучковський, який навесні 2014 року приїхав до Слов'янська разом із бандою Стрєлкова і відтоді перебуває в Донецьку, допомагаючи бойовикам "ДНР".

"Я вважаю дурістю твердження, що "ми воюємо не з українцями, а з українським фашизмом" (переважно "ми воюємо" звучить від людей, які "воюють" тільки в інтернеті). Це повна нісенітниця. Ми воюємо з українцями. Не "хороші українці проти поганих українців", а росіяни проти українців. Крапка .... Воювати і перемагати можна тільки з ненавистю до ворога і до всього, що цей ворог уособлює - тобто з українською державністю, українською мовою та українською культурою. Велику вітчизняну росіяни виграли на "люті благородній, на справжній ненависті до німців, які захоплювали наші землі і знищували наш народ. Так само росіянам слід зрозуміти, що сама Україна і самі українці як народ - це виключно вороже нам явище, а все вороже слід знищувати. ... Ще раз: Україна, український народ, українська мова спеціально, свідомо і цілеспрямовано створювалися геополітичними противниками Росії для того, щоб розколоти російський народ, послабити і розчленувати Росію. для того, що поєднати російський народ, зібрати заново і посилити Росію, - Україну та українців необхідно знищити", - відкрито заявив російський терорист і нацист Жучковський.

Читайте також: Масовий психоз на Донбасі - явище не нове. Згадайте Німеччину 30-х - початку 40-х років, - Турчинов

"Чим раніше ми почнемо це робити, тим менше українців з'явиться і тим більша кількість росіян збереже свою ідентичність і своє життя. Кожен, хто стане українцем, - перестане бути росіянином. Відповідно, нам слід не допускати появи зайвих українців, оскільки це скорочує кількість росіян. завданням будь-якої військової пропаганди, зокрема, є розлюднення образу супротивника (хоча українці вже давно самі себе розлюднили). І це логічно і правильно, оскільки ви воюємо не з людьми, а з ворогами (людину вбити складно, ворога - легко і почесно). Не з людьми, а з зомбі. Не з людьми, а з українцями", - додав російський пропагандист.

жучковский
жучковский
жучковскийИсточник: https://ua.censor.net.ua/n414799
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRGVEQk1OMUYxWkVNck1FeE1VWFZPUXpabVRrTjVNRnBpVVhWa1F6a3dURUk0TUV3elVYTk9SMGN3VEdwUmREbERPR1pPUjBrd1REZFJjM1JIVnpCTU0xSnNkRU16TUV4NE9EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbW96ZWxGc1RrTXJNRXd6VVhOa1EzY3dXVVU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору