EN|RU|UK
 Економіка
  2538  4

 Міська рада Сум просить Президента, уряд та ВР відстояти визнання Сумського НВО переможцем тендерів "Укртрансгазу"

Депутати міської ради Сум звернулись до керівництва держави стосовно визнання Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання (НВО) переможцем тендерів ПАТ "Укртрансгаз".

Про це повідомляє прес-служба міської ради. Йдеться про тендери на реконструкцію компресорних станцій "Задніпровська", "Ананьїв" і "Південно-Бузька".

"Депутатський корпус Сумської міської ради звертається до Президента, Прем'єр-міністра та голови Верховної Ради з проханням взяти під особистий контроль процес ухвалення рішень щодо запланованих закупівель ПАТ "Укртрансгаз" та забезпечити їхню максимальну прозорість", - йдеться у тексті звернення.

Депутати також просять не допустити, щоб тимчасові непорозуміння між керівництвом НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Укртрансгаз" стали на заваді посиленню енергетичної безпеки держави.

За повідомленням прес-служби, після підписання договорів на реконструкцію компресорних станцій Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання зможе перейти з режиму виживання у стадію активної господарської діяльності, - йдеться у повідомленні сайту.

"Це гарантія збереження робочих місць, належного рівня заробітку і соціального забезпечення працівників - громадян України, відрахування до бюджетів держави різних рівнів і як підсумок - розвиток вітчизняної промисловості", - передає прес-служба Сумської міськради.

У зверненні також ідеться про те, що свого часу колектив Сумського НВО відмовився від співпраці з країною-агресором, куди раніше постачалося понад 60% виробленої продукції.

Нагадаємо, що 8 та 10 листопада в системі державних закупівель Prozorro було проведено три тендери, що були оголошені ПАТ "Укртрансгаз". За підсумками публічних торгів пропозиції СНВО щодо реконструкції компресорних станцій "Задніпровська", "Ананьїв" і "Південнобузька" визнано найкращими. Зараз триває процедура закупівель, в межах якої замовник повинен визначити переможця тендерів, узгодити умови договорів на виконання робіт із керівництвом НАК "Нафтогаз України" та підписати ці договори.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n414860
VEhrNGRrdzVSME13VEZoUmRtUkRNREJNV0ZKblNIcFJiemxETmpCWlJGSm5kRWRCTUV4RVVYWmtSMEl3VEZCUmMwNURNMlpPUTJnd1dWQlJkazVETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору