EN|RU|UK
 Політика України
  2242  22

 "Самопоміч" вимагає заборонити вилучення серверів та обладнання під час обшуків", - нардеп Семенуха

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" наполягає під час завтрашнього пленарного засідання Верховної Ради першим розглянути законопроект №3719, який забороняє вилучення під час обшуків серверів, комп'ютерної техніки та іншого обладнання, крім випадків, коли це пов'язано з тероризмом і національною безпекою.

Про це після засідання ради фракції заявив народний депутат "Об'єднання "Самопоміч" Роман Семенуха, повідомляється на сайті об'єднання.

"Те, що відбувається протягом останніх тижнів - це неоголошена війна держави, зокрема каральних органів, проти бізнесу, насамперед середнього та малого. Законопроект №3719 - це не просто закон про зміни до Кримінально-процесуального кодексу, це закон про те, бути чи не бути середньому класу в Україні", - зазначає нардеп.

У той же час фракція має зауваження до законопроекту № 4778 про оперативно-розшукову діяльність авторства народного депутата Кожем'якіна.

Також читайте: "Буде чесним і відповідальним ініціювати відставку Генерального прокурора", - Єгор Соболєв

"Ми вважаємо, що це закон про НКВД, адже ним фактично запроваджується новий спосіб оперативно-розшукової діяльності - без рішення суду, без внесення справи в ЄДРДР. Мова йде про зовнішнє спостереження, прослуховування, незаконне проникнення до приміщення. На жаль, сьогодні ми спостерігаємо тенденцію створення поліцейської держави, і це відображається і в змінах до бюджету на фінансування силового блоку", - зазначає Роман Семенуха.

Додамо, фракція "Об'єднання "Самопоміч" послідовна у своїй позиції і категорично вимагає розглянути у Верховній Раді закон про вибори щодо переходу і зміни виборчої системи на відкриті партійні списки. Також нардепи наполягають на введенні процедур цивільного і парламентського контролю за оборонним бюджетом, щоб було зрозуміло , куди вже витрачені гроші на оборону держави і як вони будуть витрачатися в подальшому.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n414897
VEhrNGRrdzVReXN3VEVoU2FVNUhSREJNY0Rnd1MwaFJjMDVET0RCTU4xRjJPVU1yTUV4NlVteDBSMGc9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору