EN|RU|UK
 Політика України
  729  15

 Україна може розраховувати на солідарність і підтримку Швеції, - спікер парламенту Алін

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Швеція провів переговори зі спікером Парламенту Швеції Урбаном Аліном.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Глава держави подякував спікеру та шведським парламентарям за таку потужну підтримку України, що є свідченням справжнього партнерства.

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських угод та де-окупацію Криму. Президент подякував за послідовну позицію Швеції щодо невизнання незаконної анексії Криму та підтримки санкційного режиму проти Росії.

Спікер Риксдагу наголосив на важливості продовження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко обговорив із лідером шведської опозиції питання деокупації Криму

Глава держави звернув увагу лідера шведського парламенту на брутальне порушення прав людини на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

Петро Порошенко закликав і надалі розвивати українсько-шведський парламентський діалог, насамперед у рамках діяльності депутатських груп Верховної Ради та Риксдагу з міжпарламентських зв'язків.

Президент також подякував делегаціям Риксдагу в Парламентських асамблеях ОБСЄ та Ради Європи за активну підтримку України.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору