EN|RU|UK
 Економіка
  1644  12

 В обласних центрах стартують перші регіональні бізнес-форуми "Україна - країна підприємців та підприємств"

Губернатори і мери найбільших українських міст підключаються до національної програми "Країна підприємців та підприємств", яка допоможе українцям відкрити свою справу або розвивати малий бізнес, який уже працює.

Як повідомили організатори програми, в листопаді в обласних центрах стартують перші регіональні бізнес-форуми "Україна - країна підприємців та підприємств". Будь-який підприємець на форумі зможе отримати безкоштовні консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу, говориться в повідомленні прес-служби ПриватБанку.

Також у ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір виробити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони направляються на створення нових робочих місць.

"В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор сьогодні є ключовим для української економіки, а його розвиток стає питанням національної безпеки, - зазначив Президент УКПП Анатолій Кінах. - Тільки Польща цього року видасть українцям понад 500 тис. робочих віз, тому і держава, і місцева влада повинні розглядати розвиток самозайнятості, малого і середнього бізнесу як свою стратегію, і ця програма допоможе створити в приватному секторі понад мільйон нових робочих місць".

Регіональні бізнес-форуми стартують 18 листопада в Полтаві і пройдуть до кінця року в усіх українських обласних центрах. Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація - на kub.pb.ua/forums. Більше про програму підтримки малого бізнесу - на kub.pb.ua.

Новина публікується на правах реклами.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415061
VEhrNGRrdzVRM2d3V21KUmREbERPVEJNV0ZKbldIcFJiamxIUVRCTWFsRnpkRU4zTUZsTVVYTmtRM2N3VEROUmRXYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору