EN|RU|UK
 Політика України
  20726  63

 Порошенко підписав закон про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1662-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників", прийнятий Верховною Радою України 6 жовтня 2016 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон сприяє приведенню законодавчих та інших нормативних актів у відповідність з нормами Конституції України в частині забезпечення конституційних прав громадян на працю, а також норм щодо заборони примусової праці, визначених Конвенціями Міжнародної організації праці №29 "Про примусову чи обов'язкову працю", "Про скасування примусової праці" №105.

Зокрема, Законом надається право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням особам, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада проголосувала за обов'язкове проходження військової підготовки студентами медичних вишів

Держава забезпечує відповідним випускникам безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Водночас встановлено, що випускники ВНЗ вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим Законом.

Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415113
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3UzB4U1owNUhSREJNVkZGMmRFTjVNRXhxVVhWVFJGRjFkRU1yTUV4VVVYUmtRell3V1VZNE1Fd3ZVbXgwUXpBd1RDOVJkVTVIUWpCTVJGRjJaRU01TUZrNU9EQlpTRkpuZEVkRU1FeFVVWFJrUXprd1dVeFJkVUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору