EN|RU|UK
 Політика України
  3238  10
Матеріали за темою:

 На сьогодні САП розслідує близько 300-350 корупційних справ, - Холодницький

На сьогодні у провадженні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) перебуває близько 300-350 справ, пов'язаних із корупцією.

Про це голова САП Назар Холодницький повідомив у інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Понад 300.. 350.. (справ, пов'язаних із корупцією - ред.). Зараз не готовий назвати цифру", - зауважив Холодницький.

При цьому він зазначив, що на жовтень було заплановано 17 справ, але до суду пішло менше, оскільки "почалися різні процесуальні моменти".

Читайте також: "Неодноразово закликав не вірити особам, які обіцяють "вирішити питання", - Холодницький про затримання шахрая в "справі Онищенка"

"Ще специфіка - чи не по всіх провадженнях, де ми закінчуємо слідство, ми повинні звертатися до суду про обмеження сторони захисту для ознайомлення з матеріалами справи. Бо сторона захисту постійно зволікає. Це її право, але ми маємо їх обмежити своїм правом. У нас до суду пішло тільки 5 чи 6 справ. Зараз на листопад заплановано 12 справ, по яких завершено слідство. Наприклад, слідство завершено стосовно ОПЗ. Суд мав відбутися ще в жовтні, але сторони досі ознайомлюються з матеріалами. Ми звернулися до суду, і він зобов'язав адвокатів ознайомитися зі справою до 11 листопадаДжерело: http://ua.censor.net.ua/r415086", - повідомив голова САП.

При цьому Холодницький зазначив, що на сьогодні у справі ОПЗ висунуто підозри першому заступнику голови правління ОПЗ Щурікову і першому заступнику голови правління "Нафтогазу" Переломі.

"Ми впевнені в своїй позиції, хоча у Фейсбуці розказують, що ми зірвали приватизацію. Є рішення суду - 11 число, значить 14-го справа вже буде в суді. Чи не в кожному провадженні ми змушені звертатися до суду по обмеження строку ознайомлення. Був випадок, коли адвокат, яка прийшла на заміну, взяла ознайомитись матеріали і просто втекла з суду: "Я в туалет, зараз прийду". І вийшла з приміщення суду, зникла, щоб не проводилося засідання. Я вже мовчу про довідку судді Чауса, що у нього умовно п'ята стадія цирозу з трьох можливих. Це смішно і комічно, але це наші реалії. І саме цим пояснюються ці затягування. Питають: "При якому КПК вам було б легше працювати?". Я кажу: "При старому всі б корупціонери сиділи під вартою, а не були б на заставах". Він був більш прокурорський, а тепер - більш адвокатський", - додав Холодницький.

Також читайте: Штат прокурорів САП поки не сформовано: залишилося 7 вакансій, - Холодницький

Повний текст інтерв'ю з Назаром Холодницьким читайте ТУТ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n415205
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJ3d1REZFJkVGxES3pCTVZGRjJaRU0wTUZsaVVtcE9Rell3VEdwUmRWTTRkakJNY2xGMmRFZEJNRmxRVVhZNVIwY3dXbUpTYWpONlVXdE9Remt3V1V4UmRVNUROakJNTjFKblRrZEVNRXd2VW1oMFIxY3dURzVSZG1SRGQwbE9ReTh3V1VSUmRuUkROakJaVUZKblRrTjNNRmxNVW1jNVIwRXdURUU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору