EN|RU|UK
 Політика України
  13701  35
Матеріали за темою:

 Я видушую з людей всі соки, тому що ніде в Україні таких грошей не заробляють, - Холодницький про роботу САП

Минуло замало часу, щоб оцінювати роботу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), але орган на сьогодні відбувся і починає серйозну роботу.

Про це голова САП Назар Холодницький повідомив у інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Щоб оцінювати успішність або неуспішність органу, треба, щоб минув час. Судити потрібно за результатами. Той факт, що орган існує і працює, - я маю на увазі і НАБУ, і Антикорупційну прокуратуру, і НАЗК також - це вже плюс... Органи створені, вони працюють, забезпечені фінансуванням, хоча це й важко для країни. Так, я видушую з людей всі соки, щоб вони розуміли, що відпрацьовують кожну копійку. Бо скажу відверто: ніде в Україні таких грошей не заробляють", - зауважив Холодницький.

Також читайте: На сьогодні САП розслідує близько 300-350 корупційних справ, - Холодницький

На його думку, сьогодні можна сміливо сказати, що САП як орган відбулася і починає серйозну роботу. Але за рік зламати корупцію, яка існувала ще з часів Радянського Союзу, просто нереально, - наголошує Холодницький.

ей процес зрушився з місця, і багато іноземних партнерів підкреслюють, що бачать зміни на краще. Вони всі прекрасно розуміють, що швидким цей процес не буде. Є досвід Румунії, Польщі. В Румунії перші великі корупційні справи пішли на сьомий рік існування їхнього антикорупційного бюро. У нас всі хочуть це побачити за піврокуИсточник: http://censor.net.ua/r415086", - зазначив голова САП.

Нагадаємо, раніше керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляв, що зарплата рядового прокурора цього відомства має бути щонайменше 50 тис. грн на місяць, щоб він був дійсно незалежним. "Ця сума достатня, щоб показати реальні результати в боротьбі з корупцією", - заявив Холодницький.

Як відомо, детективи Національного антикорупційного бюро отримують в середньому 32-34 тисячі гривень зарплати.

Читайте також: Штат прокурорів САП поки не сформовано: залишилося 7 вакансій, - Холодницький

Повний текст інтерв'ю з Назаром Холодницьким читайте ТУТ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n415213
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJ3d1REZFJkVGxES3pCTVZGRjJaRU0wTUZsaVVtcE9Rell3VEdwUmRWTTRkakJLUkZGMlpFZERNRXhxVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVNMU1Fd3pVWE5EUkZGMk9VZEJNRXczVVhWMFIwUXdXVVJSYzA1SFF6QlpVRkpuVGtOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору