EN|RU|UK
 Політика України
  3599  90

 Спроби окремих політичних сил розхитати ситуацію в країні під різними "соусами" є руйнівними для країни, - Гройсман

Спроби дестабілізувати ситуацію в країні і занурити її в кризу є руйнівними і для України, яка тільки-но почала економічне зростання, і для українців.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду в середу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

Голова Уряду зауважив, що деякі політичні сили сьогодні намагаються "розхитати" ситуацію в країні під різними "соусами", лозунгами та приводами.

"За декілька останніх місяців багато брали тем, на яких хотіли розхитати ситуацію: і аграрний сектор, і банківський сектор, і тарифи, і все інше. Для чого? В когось є бажання дестабілізувати ситуацію в країні, тому що це суть їхнього життя, в когось є інші причини. Але усі ці причини є абсолютно руйнівними для країни. Треба сьогодні концентруватися не на тому, щоб розхитати ситуацію, а концентруватися на тому, щоби забезпечити економічне зростання. А це можливо через нормальну прагматичну політику", - наголосив Володимир Гройсман.

Читайте також: За завищені рахунки в платіжках українців будемо жорстко карати штрафами, аж до кримінальної відповідальності, - Гройсман. ВIДЕО

"Те, що Україна вистояла, - український народ вистояв. Те, що ми виходимо на економічне зростання, це треба тільки підтримати і підсилити, а не знову ж таки вкинути країну у прірву", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Уряд України сумлінно працює над тим, щоб економічне зростання було відчутно для кожного українського громадянина, зауважив він.

"Ми не чарівники. За один день, один місяць, за півроку створити більш потужне зростання було неможливим. Але у короткостроковій перспективі ми можемо сьогодні проглядати достатньо стійку позицію щодо нашої економіки, щодо умов життя людини. Наше головне завдання - щоби люди мали, за що себе утримувати, щоб мали нормальну заробітну плату і щоб на вулицях українських сіл, міст і селищ було безпечно. Щоб секторальні реформи, які ми проводимо, приводили до підвищення якості життя", - зазначив Володимир Гройсман.

Також читайте: Усе найгірше вже минуло, - Гройсман

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415232
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVcxMFEzY3dURWhSZGs1SFZ6Qk1NRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору