EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  78464  421

 Файлообмінник Ex.ua припиняє роботу

Один із найбільших в Україні файлообмінників EX.UA прийняв рішення припинити роботу.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті компанії, передає Цензор.НЕТ.

"Ресурс EX.UA прийняв рішення припинити роботу. За останній рік EX.UA довелося відчути на собі прямі погрози, шантаж (у т. ч. і на міждержавному рівні), DDOS атаки. Дані дії наражають на небезпеку особисту інформацію та особисті файли користувачів, які зберігаються на ресурсі.

EX.UA працював у правовому полі. Не всім подобалося таке трактування законодавства, але ресурс завжди поважав закони України. EX.UA дотримувався авторських прав, що постійно підтверджував швидким реагуванням на будь-які порушення на майданчику. При цьому ресурс не схвалює ту систему розподілу та управління авторськими правами, яка склалася сьогодні", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Миколаївська поліція вилучила сервер, який використовувався для поширення піратської продукції. ВіДЕО

На думку власників файлообмінника, останні законодавчі ініціативи в Україні у сфері боротьби з піратством мають ознаки нецивілізованого лобізму. "Вигоду отримають тільки іноземні компанії. Українські правовласники не отримають більше грошей. Український бюджет не отримає взагалі ніяких грошей. А український глядач отримає меншу свободу вибору", - наголошується в зверненні.

Користувачів ресурсу просять вилучити файли зі своїх архівів на EX.UA до 30.11.2016.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415298
VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U1ozUkRLekJaUkZKblpFZE5NRXh5VVhSVFJGRjJPVWRCTUV4RVVYTjBReXRtVGtkWE1Fd3pVbWQwUXpFd1dVUlJkbVJETVRCWlNqZ3dUSEpTYkhSRGVEQk1XRkpuVGtNek1FeDJVWFowUjBnd1RHcFJkbGg2VVhWMFIxY3dURE5SZG01NlVtZGtRM2N3VEc1U1oyYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору