EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  11984  69

 У 2017 році зарплата вчителів збільшиться на 50%, а розмір підвищених стипендій - до прожиткового мінімуму, - Гриневич

Обсяг субвенції на зарплату педпрацівників становитиме понад 52 млрд грн, що на 10,2 млрд грн більше, ніж було заплановано в проекті бюджету на 2017 рік, який подавали на розгляд Верховної ради України до першого читання.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти, про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час доповіді на парламентських слуханнях "Про стан та проблеми фінансування освіти і науки у Україні" 16 листопада 2016 року.

Таким чином зарплата вчителів у 2017 році в середньому збільшиться на 50%, а не на 30, як було анонсовано раніше.

"Наше завдання - це справедливе фінансування освіти і науки. Ми будуємо європейське суспільство освіченого загалу. Суспільство, яке заробляє висококваліфікованою працею. Ось чому важливий принцип справедливості", - наголосила Гриневич.

Вона також повідомила, що розмір підвищених стипендій збільшиться до прожиткового мінімуму, а для залучення талановитої молоді до навчання на гостродефіцитних спеціальностях (вчителі, інженери) пропонують суттєво збільшити базовий розмір стипендії для навчання на цих спеціальностях.

Читайте також: З 1 січня мінімальна зарплата вчителів становитиме 5266 грн, - Рева

Окрім цього, на наступний рік визначено державну субвенцію місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами - 209 млн грн.

Гриневич також наголосила, що попри те, що суму видатків на 2017 рік на науку також збільшено, вона покриє лише підвищення зарплат. У свою чергу, наука сьогодні реально потребує фінансових вливань, насамперед для оновлення матеріально-технічної бази наукових установ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n415337
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhRNVEzY3dXVVJSZG5SRGVEQmFZbEpuZEVNNU1FeEJaekJNTDFGMU9VTjNNRmxNVVhOSWVsSm5aRWRETUV4cVVYWTVRekV3VEROUmRFNUhWekJhWkRnd1RFeFNhRGxETkRCWlRGRjBaRU0zTUZsNE9EQktlbEpzZEVNNU1FdzNVbWRrUTNrd1dtSlNaM1JETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору