EN|RU|UK
 За кордоном
  28650  285

 У Росії хочуть дозволити відправляти солдат-строковиків на війну за кордон

Держдума прийняла в першому читанні законопроект, який передбачає можливість для громадян РФ укладати короткострокові контракти для участі у військових діях, зокрема за кордоном.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Росбалт".

Законопроектом пропонується надати військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом, а також громадянам, які перебувають у запасі і виявили бажання вступити на військову службу за контрактом, право на укладення контракту про проходження військової служби на строк до припинення обставин, що викликали необхідність його укладення.

Контракти будуть укладати не більш ніж на один рік для участі у вирішенні завдань "у період надзвичайних обставин або в діяльності з підтримання чи відновлення миру і безпеки або з припинення міжнародної терористичної діяльності за межами території Росії, а також у походах кораблів", - йдеться в документі .

"У зв'язку з активізацією діяльності міжнародних терористичних і екстремістських організацій виникла необхідність підвищення мобільності військ (сил), формування зведених і позаштатних підрозділів і укомплектування їх у короткі терміни військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, для оперативного вирішення короткострокових, але важливих завдань, пов'язаних з їх участю в операціях з припинення діяльності терористичних і екстремістських організацій", - наголошується в пояснювальній записці до документа.

Законопроект був розроблений Міноборони РФ.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що Збройні сили РФ нікому не загрожують, і їх першочергове завдання - оборона території Росії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415340
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRXUkRPVEJNUWpnd1RFUlNaMDVET0RCYVlsSnFlVVJSYjA1RGEyWk9RMVV3VEZoU1owNURNakJNVkZKbk9VTTRNRXhDT0RCS2VsSnNkRU01TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNWjJjd1MwUlJjRUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору