EN|RU|UK
 Політика України
  654  4

 Законопроект "Про Конституційний суд України" надано Венеціанській комісії на експертизу

Венеціанська комісія надасть висновок щодо проекту Закону України "Про Конституційний суд України", розроблений Радою з питань судової реформи.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.

2Професійний, ефективний та політично незалежний Конститутивний Суд - це та мета, яку ставили собі члени Робочої групи українські вчені-конституціоналісти, розробляючи цей законопроект. І зараз ми очікуємо на висновок Венеціанської комісії щодо нього, з урахуванням українських реалій та того міжнародного досвіду, який мають наші європейські партнери", - наголосив заступник голови Адміністрації Президента України та координатор Ради з питань судової реформи Олексій Філатов.

Також читайте: Законопроект "Про Вищу раду правосуддя" наближає Україну до побудови незалежного і справедливого суду, - заступник голови АП Філатов

Законопроект "Про Конституційний Суд України", передбачає зміну структури, повноважень і процедури добору суддів Конституційного Суду. На рівні профільного закону пропонується впровадити реалізацію додаткового механізму захисту прав і свобод громадян - інституту конституційної скарги, який полягає в тому, що особа може звернутися до КСУ із конституційною скаргою, якщо вважатиме, що застосований в остаточному судовому рішенні в її справі закон не відповідає Конституції України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ВККС оголосила конкурс на посади 120 суддів у новому Верховному суді
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415352
VEhrdlVYQk9SMWN3VEhaUmMwNUhRekJNTjFGemFVUlJiblJETnpCTVdGRjFkRWRDTUZwaVVYVlRPSFl3U25KUmRuUkRPVEJaU0ZKbmRFTTBNRmxNVW1jNVIwY3dXbUpTYWpONlVtZGtSMFF3VEZJNE1GbElVbWM1UXpBd1REZFJjM1JEZDBsT1IwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtOM1prNURVekJNV0ZGMlpFTXhNRmxpVW14MFEzY3dURE5TWjJSSFRUQk1jbEZ6UTBSUmRYUkRLekJNZWxKc2RFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору