EN|RU|UK
 За кордоном
  33937  192

 Білорусь і РФ виступають "єдиним фронтом", коли "йдеться про ключові питання міжнародної політики", - Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про міцні союзницькі відносин між Білоруссю і Росією.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на БелаПАН, про це він заявив 17 листопада на прес-конференції для російських регіональних засобів масової інформації в Мінську.

"У нас є ні з чим незрівнянна цінність - мир і злагода в домі", - сказав він.

"Всіма силами ми зобов'язані берегти це надбання, щоб за спокійне життя людей не довелося платити кров'ю, як це відбувається в багатьох місцях. На жаль, і в близькій і рідній нам Україні", - сказав Лукашенко.

За його словами, міцні союзницькі відносини Білорусі і Росії "незмінно виявляються і на міжнародній арені, де ми стикаємося з новими загрозами і викликами".

"Сьогодні світ трясе від міжусобиць, тероризму, військових конфліктів. Не раз, обговорюючи ці питання з президентом Росії, ми демонстрували в їх оцінці повну згоду. Та й взагалі, розбіжностей щодо міжнародного порядку денного у двох держав немає", - сказав Лукашенко.

Він підкреслив, що Білорусь і Росія виступають "єдиним фронтом", коли "йдеться про ключові питання міжнародної політики".

"У цей непростий час білорусам і росіянам потрібно триматися разом, бути сильними, вміти змусити рахуватися з собою, спільно відстоювати наші інтереси", - сказав Лукашенко.

Він додав: "У нас з вами спільний біль, спільна слава, спільне майбутнє. Ви ніколи не будете в Білорусі чужими".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415362
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKUmMwNUhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVExSXdXbUpSZFRsREt6QlpSRkpuT1VkQ01GbDRPREJMUkZGMmRFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору