EN|RU|UK
 Політика України
  1738  5

 Генпрокуратура направила у НАЗК матеріали на нардепів, які не внесли необхідні зміни в е-декларацію

У ГПУ не уточнили прізвища парламентарів, зазначивши, що їх четверо.

Генеральна прокуратура України (ГПУ) за результатами перевірки зведення Єдиного реєстру електронних декларацій чиновників встановила факти ненадання або несвоєчасного надання інформації про суттєві зміни в майновому стані народних депутатів та інших суб'єктів декларування. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Так, 4 народні депутати України, які після 1 вересня 2016 придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження нерухомого або рухомого майна, в десятиденний строк не повідомили про це НАЗК шляхом подання електронного повідомлення до Реєстру.

Подання таких повідомлень передбачено ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції" в разі отримання суб'єктом декларування доходу або придбання майна на суму, що перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених станом на 1 січня відповідного року (у 2016 році - 68 900 грн).

Так, один із народних обранців не повідомив НАЗК про покупку мотоцикла Harley-Davidson 2012 випуску за 141 тис. грн, а другий - автомобіля Toyota Land Cruiser 2012 випуску за 0,5 млн грн.

Інший народний депутат України не подав електронне повідомлення про отримання доходу у вигляді 100 тис. грн від відчуження автомобіля Lexus LX 570, 2010 р. в.

Невиконання цих вимог є правопорушенням, пов'язаним із корупцією, і тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ч. 2 ст. 1726 КУпАП.

Також читайте: Друга хвиля охопить більше коло суб'єктів електронного декларування, - НАЗК. ІНФОГРАФІКА

"Не зважаючи на те, що відповідно до ст. 255 КУпАП протоколи про зазначений вид правопорушень уповноважені складати посадові особи НАЗК, Генеральною прокуратурою України матеріали щодо суб'єктів декларування, які порушили вимоги фінансового контролю, спрямовано в агентство з метою вжиття заходів для притягнення їх до відповідальності", - йдеться в повідомленні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415384
VEhrNGRrdzVRekV3VEhaUmRHUkROakJaVEZKblRrTXJNRXd6VVhaa1F6RkpUa013TUV4WVVYVjBRemN3VEVSU1owNUhSREJNVEZGelRrTTVNRXd6VW1vemVsRnJPVU5tTUV0T09EQktNMUZyVGtOWU1FcHZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору