EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2450  3

 Рада ухвалила закони, необхідні для створення Державного дорожнього фонду

Верховна Рада ухвалила необхідні закони для створення Державного дорожнього фонду України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За ухвалення законопроекту "Про внесення змін до закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" у другому читанні і в цілому проголосували 248 депутатів, за ухвалення законопроекту "Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі" - 235 депутатів.

Виділення джерел фінансування дорожнього господарства в окремий фонд допоможе забезпечити стабільне фінансування і дозволить запобігти спрямуванню коштів на інші цілі.

Законом встановлено, що податки (акцизи), визначені для наповнення фонду, будуть зараховувати у спецфонд таким чином: у 2018 році - 50%, 2019 році - 75% і з 2020 року - 100%.

Також читайте: Київ і Варшава домовилися про ремонт 6 українських прикордонних доріг за рахунок польського кредиту, - "Укравтодор"

Наповнювати Дорожний фонд заплановано за рахунок таких надходжень: акцизний податок з виготовлених підакцизних товарів (продукції) у частині нафтопродуктів і транспортних засобів; акцизний податок із ввезених на митну територію країни підакцизних товарів у частині нафтопродуктів і транспортних засобів; ввізне мито на нафтопродукти і транспортні засоби та шини до них; плата за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні тощо.

Читайте також: Омелян: У таких погодних умовах ми не можемо говорити про плановий ремонт доріг, якщо тільки не хочемо вкрасти гроші

Розподіл Дорожнього фонду планується у наступній пропорції: 62% коштів спрямовуються на фінансування будівництва, реконструкції, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, 35% - на фінансування будівництва, реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг загального користування місцевого значення, 3% - на фінансування безпеки дорожнього руху.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Укравтодор" просить надсилати фотографії стану проїзду на дорогах
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415409
VEhrNGRrdzVRM2N3VEhKU2FIUkROREJNWkRnd1RGUlJkblJIUVRCTU4xRnpPVU0wWms1RE16Qk1SRkYxZEVNck1Fd3hPREJaUkZGMFpFTTRNRXczVVhaa1IwTm1Ua05UTUV0QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору