EN|RU|UK
 Політика України
  3556  50

 Яценюк про рішення комітету постійних представників при Раді ЄС щодо безвізового режиму: "Ми наближаємося до мети. Але розслаблятися ще не можна"

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк схвалює позитивне рішення комітету постійних представників держав-членів при Раді Європейського Союзу щодо надання безвізового режиму для України.

"Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки здійснить Європейський Союз", - написав він на своїй сторінці у Facebook, повідомили в прес-службі Народного фронту.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ми - єдина країна в Європі, чиї війська борються з російською армією. Ми платимо дуже високу ціну", - Яценюк у Берліні

"З Брюсселя надходять хороші новини. Це ще не фінал. Але це - вагомий результат", - написав Арсеній Яценюк.
"Починаючи з 2014 року, уряд України, який я мав честь очолювати, разом із Президентом, Верховною Радою у співпраці з громадянським суспільством, зробили все можливе для виконання умов для отримання безвізового режиму з ЄС", - підкреслив він.

Цей курс, написав лідер "Народного фронту", продовжили нинішня коаліція та уряд. "Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки здійснить Європейський Союз. Це - справа відповідальності, справедливості та довіри", - наголосив Арсеній Яценюк.

"Ми наближаємося до мети. Але розслаблятися ще не можна. Наш головний висновок - ми демонструємо гідне ставлення до даного слова. І найважливішим є те, що досягаємо результатів, коли діємо разом - і державне керівництво, і політики, і суспільство", - підкреслив він.

"Нам хочуть нав'язати розбрат. Але успіх нам принесуть тільки політична єдність, відповідальна і результативна політика влади, дотримання слова і впевненість, що ми все зможемо зробити на користь України", - написав лідер "Народного фронту".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415445
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXgzUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору