EN|RU|UK
 Політика України
  7236  14
Матеріали за темою:

 Міноборони оприлюднило дані щодо обсягу допомоги ВМС України від іноземних партнерів

Іноземні партнери надають всебічну допомогу у відновленні можливостей Військово-Морських Сил Збройних Сил України.


Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони, опублікованому в Facebook.

"Від Сполучених Штатів Америки український флот отримує дорадчу допомогу за напрямами розвитку протимінних спроможностей, підготовки підрозділів морської піхоти та офіцерів корабельного складу, створення системи висвітлення надводної обстановки, розвитку системи управління та кадрового менеджменту Військово-Морських Сил.

Від Великої Британії українські ВМС отримують допомогу за напрямом підготовки сержантського складу морської піхоти, від Італійської Республіки - з питань проведення амфібійних операцій, від Турецької Республіки - у підготовці екіпажів кораблів, від Швеції, Норвегії, Болгарії, Румунії та інших країн - з питань розвитку системи управління ВМС.

Крім того, США, Велика Британія, Італія, Франція, Польща, Болгарія та Румунія надають допомогу Збройним Силам України у підготовці майбутніх офіцерів флоту шляхом навчання та стажування курсантів Інституту ВМС на бойових кораблях", - сказано в повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що протягом останніх двох років Військово-Морські Сили Збройних Сил України отримали від США швидкісні човни, водолазне обладнання та обладнання зв'язку, обмундирування та спорядження від Турецької Республіки. Протягом наступних років очікується надходження допомоги від США за напрямами розвитку системи висвітлення надводної обстановки, підвищення спроможностей корабельного складу, морської піхоти та визначених підрозділів ВМС, а також розвитку берегової інфраструктури.

"У Комплексному пакеті допомоги для України, схваленому на Варшавському саміті НАТО улітку цього року, одним із пріоритетних проектів є відновлення спроможностей ВМС ЗС України. Першочерговими пріоритетами допомоги в рамках КПД є відновлення корабельного складу Військово-Морських Сил, створення інфраструктури пунктів базування та налагодження ефективної системи спостереження за надводною та підводною обстановкою", - повідомили в Міноборони.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415548
TUV4VVVYWjBReTh3VERkUmRrNURLekJNVUZGelEwUlNaemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVteHVlbEYyZEVONE1FdzNVbWRPUXlzd1RETlJjME00ZGt4NUwxRjJkRU40TUV3M1VtZE9ReXN3VEROUmMwaDZVWFJPUXlzd1RDOVJkblJET0RCTU4xRnpPVU4zWms1RGR6QlpSRkYyVGtkWE1GazVPREJLVEZGdVRrTm9aazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору