EN|RU|UK
 Економіка
  3054  8

 Я попросив Гройсмана не допустити зриву великого держзамовлення через суперечки в "Нафтогазі", - депутат

Народний депутат Андрій Вадатурський (фракція БПП) звернувся до Прем'єр-міністра з проханням вирішити суперечки між керівництвом компаній "Укртрансгаз" і НАК "Нафтогаз", які ставлять під сумнів енергетичну безпеку країни.

З відповідним зверненням він виступив сьогодні під час години запитань до уряду.

За словами Вадатурського, через постійні суперечки керівників компаній "Укртрансгаз" і "Нафтогаз" існує ризик зриву проведеного через систему "Prozorro" тендеру на модернізацію трьох компресорних станцій української газотранспортної системи.

"Два тижні тому" Укртрансгаз "провів через" Prozorro "тендер на модернізацію трьох компресорних станцій української газотранспортної системи на суму 4,12 мільярда гривень. І 30% запланованих робіт за укладеним договором повинна виконати миколаївська "Зоря" - "Машпроект". Таким чином близько 20 000 працівників отримали роботу і впевненість, що зможуть прогодувати свої сім'ї. Але існують певні особистісні суперечки і непорозуміння між керівництвом "Нафтогазу" і "Укртрансгазу". У зв'язку з чим існує небезпека, що це може негативно вплинути на реалізацію такого важливого проекту", - зазначив Вадатурський.

Народний депутат закликав Володимира Гройсмана не допустити того, щоб погані особисті стосунки керівників двох підприємств завадили модернізації газотранспортної системи.

"Я звернувся до Гройсмана, попросив зробити все і не допустити того, щоб погані особисті стосунки керівників двох підприємств завадили. Оскільки це призведе до втрати робочих місць, зашкодить національним інтересам і поставить під сумнів енергетичну незалежність країни", - зазначив Вадатурський.

Як відомо, в листопаді відбулися аукціони, проведені за допомогою ProZorro і спрямовані на реконструкцію компресорних станцій Укртрансгазу - "Задніпровська", "Ананьїв" та "Південнобузький". Загальна сума контрактів становить понад 4 млрд грн.

Перемогу в конкурсі здобуло Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання. Близько 30% загальної вартості проекту модернізації трьох компресорних станцій припадає на газотурбінні двигуни миколаївського держпідприємства "Зоря" - "Машпроект".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n415565
VEhrdlVXdDBRM2N3VEZSUmMwNUhRekJaVUZKblRrZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRFpEQk1SRkpvVGtkRE1FdzNVWE01UTNjd1RHUTRNRXRRVVhWMFIwRXdXVXhTWjA1RGR6Qk1NMUpuWkVONk1FeEVVWFIzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору