EN|RU|UK
 Політика України
  1783  13

 Полторак доручив упродовж двох місяців створити реєстр усіх фондів та земель Міноборони

Міністр оборони України Степан Полторак доручив упродовж двох місяців створити облік фондів та земель Міністерства оборони.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.


"Міністр оборони України заслухав керівника робочої групи - начальника відділу нормативно-методичного забезпечення та моніторингу володіння і використання майна та земель оборони Івана Базарко - щодо перевірки стану обліку і використання фондів, земель, орендних відносин та інвестиційної діяльності в Одеському гарнізоні. У процесі роботи комісії виявлено низку порушень. За усіма фактами міністр оборони України доручив провести розслідування та передати матеріали до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

"Я даю керівникам квартирно-експлуатаційних органів та підрозділів Управління капітального будівництва завдання: упродовж двох місяців розібратися й створити облік фондів та земель. Створити в електронному та паперовому вигляді відповідні альбоми. За усіма виявленими проблемними питаннями доповісти належним чином керівництву та відпрацювати шляхи їхнього вирішення. Після завершення цього терміну і після відповідної перевірки часу у вас більше не буде. Я вживатиму жорстких заходів", - заявив Полторак підлеглим під час наради.


Крім цього, глава оборонного відомства наказав комісії продовжити роботу в інших гарнізонах.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415682
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VVhRNVF6RXdUSHBSZFRsSFVHWk9SMEV3VEZoU2JFNUhRakJaVEZKblNIcFJiazVIVnpCTU0xRjJkRU40TUV3M1VtZE9ReXN3VEROUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору