EN|RU|UK
 За кордоном
  20096  156

 Патріарх РПЦ Кирил засудив аборти, зроблені після зґвалтування

Патріарх Російської православної церкви (РПЦ) Кирил не підтримує аборти навіть для переривання вагітності, яка настала внаслідок зґвалтування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю РИА Новости.
"Ми розуміємо, що зараз заборонити аборти неможливо. Потрібно до ідеї відмови від абортів у нашому житті підходити з точки зору можливостей сьогодення. Наразі можливим є виключення аборту із загальнообов'язкового медичного страхування (ОМС)", - зазначив Кирил.

"Існує такий абсолютно помилковий аргумент, але його постійно повторюють: що якщо ми зараз заберемо з ОМС вчинення цих маніпуляцій, то ми підштовхнемо наших жінок до скоєння нелегальних абортів. Чому? А що, нелегальні аборти безплатні? Назвіть мені хоч одного, хто робить нелегальні аборти безплатно. І перш за все, звичайно, за медичними і деяким соціальними показаннями. Хоча до соціальних показань я ставлюся дуже стримано і навіть, я б сказав, негативно", - додав він.


Згідно з постановою уряду РФ №98 від 6 лютого 2012 року, в Росії соціальним показанням для штучного переривання вагітності є вагітність, що наступила внаслідок зґвалтування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n415754
VEhrdlVXMTBRelF3V1VSUmRVNUROMHg1TDFGelRrTjRNRXczVW1kT1IwTm1Ua016TUhCSVVYTjBRM2N3VEhaU1ozUkhSREJNVEZGelRrTTVNRXd6VW1vemVsSm5aRWRETUZsRVVYTk9SMFl3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFaazVETHpCWlJGRnpUa041TUV3M1VtZGtRemN3VEVSUmMybG1VbW96ZWxGdlRrTm1NRXRaUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору