EN|RU|UK
 За кордоном
  69255  726

 "Що таке ось цей конфлікт перед обличчям тисячолітньої спільної історії? Він глибин не зачепив", - патріарх РПЦ Кирило упевнений у швидкому відновленні відносин України і РФ

Голова Російської православної церкви, патріарх Московський і всієї Русі Кирило (Володимир Гундяєв) висловив упевненість у неминучості національного примирення в Україні та відновленні братніх відносин Києва з Москвою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.


"Я вважаю, що це примирення не просто можливе, але неодмінно відбудеться, бо у конфлікт між Росією і Україною залучено меншість людей - саме тих, яких ми бачимо на екранах телевізорів, тих, хто там марширує, хто вимовляє якісь агресивні промови щодо Росії. Є й серед наших людей ті, які на дух, як то кажуть, сучасну Україну не переносять", - заявив патріарх Кирило в інтерв'ю напередодні свого 70-річчя.

На його думку, "якщо подивитися на весь пласт народної життя", то йдеться про "абсолюту меншість", про конфлікт, який "глибин не зачепив", і саме на цьому ґрунтується миротворча позиція Української православної церкви, яка "знає свою паству і звертається з миротворчим закликом і до Сходу, і Заходу".


"Якщо миротворчий потенціал Церкви не буде зруйнований, то думаю, що примирення, безсумнівно, відбудеться", - сказав патріарх, підкресливши, що не відкидає думку про примирення "до якихось там, як раніше казали, римських колін", бо вважає , що "все це може статися дуже швидко, оскільки хвороба не проникла в глибину народного життя ні в Україні, ні в Росії".

"Віримо, що Господь почує нашу молитву, і зійде мир на українську землю, і відновляться відносини між братніми країнами і народами Росії та України", - сказав Кирил, додавши, що "без цієї віри жити неможливо".

"Адже що таке ось цей конфлікт перед обличчям тисячолітньої спільної історії? - запитав патріарх. - І сподіваємося, і віримо, що Господь милість Свою схилить, зокрема, до народу Росії, України - до народу, на який простягається і пастирська турбота нашої Церкви".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n415775
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYlhSRE5EQlpSRkYxVGtNM1RIa3ZVWE4wUjFjd1RHNVJkbVJEZDJaT1IwRXdURmhSZFRsSFZ6Qk1VRkpzZEVkUVprNURZVEJaUkZGMVRrTTRaazVEWnpCTU4xSm5aRWRYTUZrNU9EQktWRkYyZEVNNU1FeElVWE5PUjBJPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору