EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2674  50
Матеріали за темою:

 ЄС виділив Україні 54 млн євро на проведення реформ

Європейський Союз оголосив про переведення трьох траншів для підтримки реформ у сфері децентралізації, транспорту і технічної стандартизації в Україні, загальна сума яких становить 54 млн євро.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.

Європейський Союз передав перший транш у розмірі 23 млн євро на впровадження програми Бюджетна підтримка регіональної політики України. Загальні витрати на впровадження програми становлять 55 млн євро. Програма передбачає додаткове фінансування реформ у сфері регіональної політики і децентралізації відповідно до стратегії регіонального розвитку України.

З метою сприяння у впровадженні реформ ЄС також перевів останній транш у розмірі 25,9 млн євро відповідно до програми підтримки впровадження стратегії в транспортному секторі України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Німеччина виділить Україні 72 млн євро допомоги до кінця року, - Мінекономрозвитку

Третій останній транш було надано для розвитку сектора торгівлі: відповідно до зобов'язань з надання Україні допомоги в зміцненні економіки, ЄС передав 5,14 млн євро в державний бюджет країни для сприяння торгівлі продукцією між двома партнерами. Це фактично четвертий транш у рамках програми ЄС Підтримка взаємної торгівлі шляхом усунення технічних перешкод для торгівлі між Україною та Європейським Союзом, впровадженої в період 2010-2016 рр.

Також читайте: Німеччина виділить 488 тис. євро на розмінування на Донбасі в 2016 році

"ЄС продовжує нести відповідальність за підтримання процесу реформування в Україні спільно з іншими донорами", - заявив глава Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.Источник: https://ua.censor.net.ua/n415916
TUV4VVVYWjBReTh3VERkUmRrNURLekJNVUZGelEwUlNaemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVteHBPSFl3U25wU2JIUkRPVEJNVUZGelRrZEJNRXhZVVhVNVF6Y3dXbGwyVERsRE1EQk1OMUYyT1VNck1FeDZVWFowUTNvd1RFSTRNRmxNVW1kT1EzY3dURE5TYVVoNlVtaE9SMWN3VEROUmMwNURPVEJaU0ZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUZsRVVYUmtSMFV3VERkU1owNURPREJNYURnd1NWUlJjM1JIUVRCTU4xSm5aRU1yTUZrM1VYUjNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору