EN|RU|UK
 Політика України
  1569  3

 Зубко розповів, хто має стати держсекретарем Мінрегіону

Переможцем конкурсу на посаду держсекретаря Мінрегіону має стати реформатор, здатний поглиблювати розпочату реформу, впроваджувати сучасні методи управління, забезпечити контроль з виконання планів, відповідати за процес розробки стратегії діяльності міністерства.

Так віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко прокоментував оголошення відповідного кадрового конкурсу, повідомили в прес-службі Міністерства.

Він зауважив, що посаду держсекретаря може здобути як досвідчений чиновник, так і людина без досвіду на держслужбі. "Головне, аби претендент був готовим до змін, налаштованим на реформи і впровадження нових управлінських технологій і процесів. Водночас переможцем точно не може бути кандидат, який стане гальмом на шляху до реформ", - наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, у Міністерстві оголошено перші кадрові конкурси, які триватимуть до кінця року. Він відзначив, що внутрішні реформи у відомстві завжди викликають опір. "Це - природне явище. Але ми його подолаємо і запустимо у відомстві управлінську систему європейського рівня. Наша мета - оптимальна кількість ефективних працівників, які отримують гідну заробітну платню", - зазначив Геннадій Зубко.

Він зауважив, що чисельність співробітників Мінрегіону зменшено на 30%. Понад 10% технічних посад виведено з державної служби. "Економія фонду заробітної плати дозволяє нам збільшити сукупний дохід держслужбовців на 20-30%", - наголосив віце-прем'єр-міністр.

Він поінформував про впровадження у Міністерстві стимулюючих виплат для співробітників, які демонструють кращі результати за підсумками року. "Річний бонус для одного працівника сягатиме 20-50 тисяч гривень. І це дозволить нам залучати справді конкурентних і якісних спеціалістів", - зауважив Геннадій Зубко.

За його словами, наступного року запрацює система заохочення співробітників, які виконують і перевиконують показники ефективності роботи. "У Мінрегіоні першими запровадили систему оцінювання ефективності роботи. Кожному співробітнику встановлено два ключові показники ефективності роботи (KPIs). Вони підлягають вимірюванню і залежать від цілей, планів роботи та завдань підрозділу і працівників. За результатами виконання цих показників визначаємо розмір щомісячної премії", - зазначив Геннадій Зубко.Источник: https://ua.censor.net.ua/n415980
VEhrdlVXdzVSMFF3VEVoUmRYUkRLMHg1TDFGMWRFTjNNRXhVVW1kT1F6Um1Ua05qTUZwaVVYWmtSMEV3VEZoUmN6bEhWekJNTjFGMlpFZEJNRXczVVhRNVEza3dUR3BTWjNSRE5qQlpUVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору