EN|RU|UK
 За кордоном
  37231  135

 Стан російської економіки схожий на стан хворого з інфарктом міокарда, - радник Путіна Глазьєв

Один з організаторів агресії Росії проти України, радник президента РФ Володимира Путіна Сергій Глазьєв розкритикував жорстку політику Центробанку РФ, заявивши, що вона не дозволить домогтися зниження інфляції і підйому інвестиційної активності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє російське видання РБК.

Міністр фінансів Антон Силуанов захистив ЦБ, а в Кремлі зазначили, що не поділяють точку зору Глазьєва.

Російська макроекономічна система схожа на хворого з інфарктом міокарда, заявив Глазьєв, виступаючи у вівторок на форумі "Пастка "нової нормальності" (термін застосовують для позначення низьких темпів зростання в посткризовий період, - ред.), який відбувається в Фінансовому університеті в Москві.

Коментуючи тему форуму, Глазьєв зауважив, що не бачить у цій "пастці" нічого нового.

"Ми в цій пастці перебуваємо з 1992 року, щойно почали реалізовувати доктрину ринкового капіталізму, широко відому як "доктрина вашингтонського консенсусу", - сказав він.

Також читайте: Військова прокуратура розпочала слідство у справі радника Путіна Глазьєва

Глазьєв зауважив, що Центробанк уже два роки проводить жорстку грошово-кредитну політику і вилучив з економіки близько 5 трлн руб. Скорочення реальної грошової маси продовжиться і надалі, вважає він. В такому випадку домогтися зниження інфляції і підйому інвестиційної активності, на думку радника президента, буде неможливо.


Раніше Генеральна прокуратура України надала аудіозаписи телефонних розмов, які свідчать, що радник президента Росії Сергій Глазьєв і екс-депутат Костянтин Затулін у 2014 році мали безпосередній стосунок до окупації Криму й організації антидержавних заворушень у Харкові та Одесі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416003
TUZsVVVteDBRemt3VEVSUmRtUkhRakJNTjFGemRFTjNTVTVETmpCTVJGSm5kRU4zTUZsSVVtZDBSMEV3VERkU2FFNURkMGxPUjBSSlRrZEJNRXczVW1ka1IxY3dXbU4yVERsRFpqQlpVRkpuZEVkWE1Fd3hPREJLVUZGMU9VTjNNRXhtVW1wT1IxVXdURWwyVERsRE1UQk1jbEYyZEVNNU1FdzNVWFpPUjFjd1RISlJjMGg2VVc5T1F5c3dXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору