EN|RU|UK
 Суспільство
  11561  140

 "Громадянами, які закликають до повалення конституційного ладу, "опікується" цілий відділ", - глава управління СБУ в Києві та області Грещук

Служба безпеки України (СБУ) моніторить заклики в соцмережах до зміни конституційного ладу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив голова управління СБУ в Києві та області Степан Грещук в інтерв'ю "Сегодня".

"Громадянами, які закликають до повалення конституційного ладу, "опікується" цілий відділ. Тобто ми моніторимо інтернет-простір у пошуках подібних закликів і їхніх авторів", - сказав він.

"Є приклад, коли людина закликала до сепаратизму в соцмережах. У таких випадках проводиться експертиза, після її підсумків відкривається кримінальне провадження, і особа затримується. В цьому випадку виявлений нами громадянин середніх років заявив, що мріяв про повернення в СРСР, що налаштований проросійськи. Додам, що зараз таких громадян одиниці, масової агітації немає", - розповів чиновник.

За його словами, співробітники спецслужби отримують інформацію з відкритих і закритих джерел, від громадян і ЗМІ. "Також надходять усні та письмові заяви про те, що, наприклад, деякі громадяни ведуть антиукраїнську агітацію", - зазначив Грещук.

"Наші співробітники в таких випадках перевіряють таку інформацію, опитують свідків. Просто так, на підставі лише звернення, обвинувачення не пред'являється. Якщо говорити конкретніше (наприклад, про переселенців), то з'ясовуємо, чи приїхав чоловік з сім'єю або прибув лише з "переселенської легендою", щоб дестабілізувати ситуацію", - пояснив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n416013
VEhrNGRrdzVRM2N3VEZCU2JIUkhRekJNUkZKb2RFZFhNRms1T0RCYVlsRjJaRWRETUV4WVVtZE9Remt3VEZoU1oyNTZVWFpPUXlzd1RETlNiSFJIUXpCTU4xSm5Ua00wTUV3elVYTXplbEpuWkVNeE1Fd3ZVWE5PUjBFd1RFUlNaM1JETkRCTVpsRjJTSHBSYjJSRFVqQkxUVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору