EN|RU|UK
 Суспільство
  1648  4

 Промисловці приїдуть під Кабмін у разі скасування тендеру на модернізацію ГТС

Працівники Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання можуть вийти на масову акцію до Кабінету Міністрів та Верховної Ради, якщо буде зірвано тендер на модернізацію газотранспортної системи, який НВО виграло через систему "Prozorro".

Про це йдеться у відкритому зверненні, опублікованому на сайті підприємства.

У Сумському НВО зазначають, що трудовий колектив підприємства налаштований відстоювати виборені замовлення.

"Уже почався збір підписів під листом до Кабміну та НАК "Нафтогаз України" з вимогою забезпечити укладання контрактів, які Сумське НВО разом з іншими вітчизняними виробниками виграло через систему ProZorrо. Ми не хочемо "створювати картинку" для зовнішнього ворога багатотисячним мітингом. Але разом з тим не можемо покірно дивитися, як нас намагаються потопити через особистісні суперечки і непорозуміння між керівництвом "Нафтогазу" й "Укртрансгазу", - йдеться у повідомленні.

Працівники НВО акцентують увагу на тому, що їхнє підприємство спільно з ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" та іншими вітчизняними підприємствами, які випускають матеріали та комплектуючі, отримали перемогу в тендерах ПАТ "Укртрансгаз" на проведення реконструкції компресорних станцій "Задніпровська", "Ананьїв" і "Південнобузька". Але, за їхніми словами, ці тендери під загрозою зриву.

"Ми свідомо відмовилися від співпраці із замовниками з країни-агресора, куди щорічно постачалося 60-70% продукції. Коли в рідній державі пішла активна розмова про необхідність модернізувати газотранспортну систему, звісно ж, ключові зусилля ми направили на цей проект. Протягом двох років тривала підготовча робота, і ось зараз, коли лишився всього лишень крок до того, щоб підприємство та його працівники повернулися до нормальної роботи, позбувшись великого кризового тягаря, а Україна, врешті-решт, зайнялася власним розвитком, що ми бачимо? "Нафтогаз" вмикає "задню", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, в листопаді відбулися відкриті аукціони, проведені за допомогою ProZorro і спрямовані на реконструкцію компресорних станцій "Укртрансгазу" - "Задніпровська", "Ананьїв" і "Южнобугский". Загальна сума контрактів становить понад 4 млрд грн.

Перемогу в конкурсі здобуло Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання. Близько 30% загальної вартості проекту модернізації трьох компресорних станцій припадає на газотурбінні двигуни миколаївського держпідприємства "Зоря"-"Машпроект".

документ

документ

документ


Источник: https://ua.censor.net.ua/n416028
VEhrNGRrdzVRMVF3UzB4UmIxaDZVbWQwUXpFd1RETlJkRTVETVRCWlFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору