EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  9200  70

 Росія намагається посварити українців і поляків, використовуючи загальну історію, - посол Польщі Пєкло

Росія прагне посіяти розбрат між Україною і Польщею.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

"Зараз гібридна війна, яка ведеться Росією, зосереджена в основному на одному моменті, який полягає в тому, яким чином роз'єднати український і польський народи, використовуючи загальну історію. Саме тому так важливо зробити історію правдивою - такою, якою вона була насправді, а не такою, якою її подає російська чи радянська пропаганда", - сказав він.

За його словами, історична робота дуже важлива, оскільки комуністична влада завжди намагалася фальсифікувати історію. "Дуже хороший доказ цієї фальсифікації - комуністична пропаганда під час Другої світової війни, згідно з якою війна нібито почалася після нападу Гітлера на Радянський Союз у 1941 році, хоча насправді вона почалася в 1939 році, коли Гітлер і Радянський Союз разом напали на Польщу. І, згідно з цим міфом, під час Другої світової війни гинули саме росіяни - не українці, білоруси, грузини, вірмени, азербайджанці", - підкреслив дипломат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Російські чиновники знову хочуть боротися з "фальсифікацією історії", зокрема і "Великої російської революції"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416070
VEhrdlVXNDVSMVV3VEhKUmRUbERLMHg1TDFGc1RrZEJNRmxRVVhNNVEzZEpUa2RDTUV4TVVteDBSME13VERkUmMzUkRkMGxPUTNrd1dtSlJkV1JET1RCTVFqZ3dXbUpTWjJSSFF6Qk1OMUpuVGtkWE1GazVPREJNTDFKblRrTXJNRXd2VVhOT1Ezb3dURVJSZG1SRE1EQk1Ramd3U2k5UmRuUkROekJaZWxKcFpFTjNaazVEWnpCTU4xSm5aRWRYTUZrNU9EQkxTRkZ2VGtOb01FdEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору