EN|RU|UK
 Політика України
  9069  73

 7 нардепів продовжують займатися іншою оплачуваною діяльністю всупереч закону, - ГПУ

Генеральною прокуратурою України за результатами зіставлення відомостей, зазначених в е-деклараціях, з інформацією, розміщеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, встановлено, що 7 народних депутатів України порушили обмеження, передбачені ст. 25 Закону України "Про запобігання корупції", щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГПУ.

Зокрема, незважаючи на отримання депутатських повноважень, ці особи продовжили займатися іншою оплачуваною діяльністю, входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, підприємств, організації, що мають на меті отримання прибутку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нардеп "Опоблоку" Вілкул отримав 78,3 млн грн від дружини: доповнення до декларації. СКРІНШОТ

При цьому одним із цих народних депутатів України навіть в е-декларації відображено дохід від заняття такою діяльністю, наголосили в ГПУ.

У відомстві підкреслили, що невиконання зазначених обмежень є правопорушенням, пов'язаним із корупцією, і тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ч. 1 і 2 ст. 172-4 КУпАП.

Зібрані матеріали Генеральною прокуратурою України направлено до Національного агентства з питань запобігання корупції для вжиття заходів відповідно до Закону.

Також читайте: Єгор Соболєв: "Я написав звернення в агентство із запобігання корупції з проханням провести моніторинг способу життя Тимошенко"Источник: https://ua.censor.net.ua/n416079
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRqbEhSREJaVEZGelRrZERaazVETURCTU4xSm9aRU1yTUV4VVVYVkllbEZyZEVOblprNURWREJLTDFGdmR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору