EN|RU|UK
 Політика України
  37148  61

 "Це схоже на жарти, але у нас є норми, що регулюють торгівлю сіном на ринку або правила зберігання старих запчастин", - Кабмін скасував 367 нормативних актів. ВIДЕО

Кабмін скасував 367 нормативних актів.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет міністрів вирішив скасувати 367 застарілих постанов і нормативно-правових актів у рамках дерегуляції. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду в середу, передає Цензор.НЕТ.

...
"Ми будемо пачками скасовувати. А якщо якесь міністерство якусь регуляцію вважає потрібною залишити, то будь ласка, можна з цієї трибуни сказати, що така регуляція потрібна, тому що ...", - заявив він.

Також читайте: Через відсутність указу Порошенка Україна зупинила санкції щодо 105 компаній і 388 фізичних осіб РФ, - Лещенко

Перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов заявив у свою чергу, що це стосується, зокрема, "мотлоху" в законодавстві.

"Наприклад, у нас досі є регулювання продажу, обсягів і цін на сіно. Але є і ті акти, від яких страждає бізнес. Наприклад, у нас досі є документи, які регламентують нагляд за дотриманням радянських стандартів, уже давно скасованих. У нас досі діють заборони, які, можливо, були актуальні 50 років тому, але точно не відповідають сьогоднішньому стану. Наприклад, заборона на зберігання майна в контейнерах або вагонах. У нас досі на автостанціях діють ще радянські норми, як треба зберігати і ремонтувати старі запчастини", - пояснив Нефьодов.

Дерегуляція також стосується, наприклад, пом'якшення обмежень на установку мобільних вишок, спрощення правил у нафтогазовидобувній галузі, скасування заборони на змішування сортів зерна.


Нефьодов також заявив, що Кабінет міністрів готує законопроект щодо дерегуляції, який разом із сьогоднішнім рішенням дозволить Україні вже у 2018 році увійти в топ-30 країн у рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу.

"Підсумовуючи, всі ці елементи дають можливість піднятися більш ніж на 40 позицій у рейтингу ведення бізнесу. Ми розраховуємо на входження в ТОП-30 в 2018 році", - сказав він.

Все це, за словами Нефьодова, стане можливим завдяки законодавчій ініціативі, яка покликана вирішити низку питань дерегуляції та захисту прав інвесторів.

Щодо захисту прав інвесторів, перший заступник міністра повідомив, що буде ініційовано захист інтересів саме міноритарних інвесторів, що дозволить у рейтингу ведення бізнесу в цьому напрямку увійти в ТОП-10 країн світу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v416165
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEWkRCTVdGSm9Ua2ROTUV3M1VYUk9ReXN3VEVsMlREbERlVEJhWWxGMFRrTTRNRnBpVVhaa1EzZE1RMFJTWjJSRE5qQk1SRkpuWkVkRU1FeE1VWE5PUXprd1RETlNhak42VVcxMFEzY3dURWhSZGs1SFZ6Qk1NVGd3U25wU2JIUkRPVEJNV0ZGMWRFTXJNRXd6VVhaMFF6Z3dXVVJSZG5SRE16Qk1URkYxVGtkRE1FeHlVbWQzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору