EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  6515  17

 МОЗ оприлюднило нову редакцію Національного переліку основних ліків

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило нову редакцію Національного переліку основних лікарських засобів, що ґрунтується на 19-му виданні Базового переліку основних лікарських засобів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначається, експертний комітет з відбору та використання основних ліків на підставі рекомендованих критеріїв ВООЗ, визначив перелік пріоритетних для України захворювань і станів.

"У Національний перелік включені якісні, ефективні, безпечні та економічно доцільні лікарські засоби, необхідні для забезпечення надання медичної допомоги населенню в закладах охорони здоров'я незалежно від форми власності", - сказано в повідомленні.

Перелік основних лікарських препаратів складається з основного і додаткового переліків, куди входять як зареєстровані, так і незареєстровані в Україні лікарські засоби.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 90% ліків в Україні зараз оплачуються з кишені пацієнтів і тільки близько 10% - державою, - Супрун

Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я, в основний перелік включені найбільш ефективні та безпечні лікарські засоби з високими показниками економічної доцільності для пріоритетних патологічних станів; у додатковий - ліки для пріоритетних патологічних станів, які потребують спеціалізованого діагностичного або моніторингового обладнання, спеціалізованої медичної допомоги та підготовки фахівців.

Лікарські засоби включені в Національний перелік за міжнародними непатентованими назвами.

Завантажити перелік можна за посиланням.

Також читайте: Кабмін схвалив введення референтних цін на деякі ліки з 1 січня 2017 року
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416256
VEhrNGRrdzVRemN3V21KUmRYUkROR1pPUTJNd1dtSlJkbVJETXpCTVZGRjJkRWRCTUV3M1VYTnBabEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору