EN|RU|UK
 Політика України
  4358  50

 Україна ефективно бореться з пропагандою РФ, - посол Канади Ващук

Сьогоднішні дії Росії щодо жителів Криму і Донбасу можна порівняти зі спробами фізичного знищення українців і кримських татар під час Голодомору і депортації.

Посол Канади в Україні Роман Ващук вважає, що сучасна Росія переписує історію, прагнучи викреслити з неї імена мільйонів людей, які постраждали від тоталітарного режиму, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на QHA.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Резолюція ЄС щодо протидії російським ЗМІ - це інформаційний злочин, - МЗС РФ

"Зараз з боку Росії звучить брехня, промивання мізків, поливання брудом, залякування, робляться спроби переписати історію і викреслити з неї мільйони людей. У цьому полягає тактика великої брехні всього керівництва сьогоднішньої Росії. Досвід 30-их років, коли Москва маніпулювала світом, можна спостерігати і сьогодні", - сказав посол Канади в Україні Роман Ващук.

За його словами, Кремль дуже часто бреше про події в Україні, особливо на міжнародній арені.

Однак активна спільнота на Заході багато робить для того, щоб весь світ дізнався правду про російську агресію проти України, розпалювання війни на Донбасі та анексію Криму.

"Мені здається, що вже дуже багато робиться. Дуже важливо дотримуватися фактів, оскільки брехню не можна подолати іншим методом. Необхідно показувати реальність так, щоб інші вас зрозуміли, щоб люди з інших континентів і культурних сфер самі познайомилися з реальністю України і повідомили правду тим, хто розділяє їхню мову і ментальність. І це все потрібно говорити такими словами, які можуть передати те, що насправді тут відбувається. Необхідно так розповідати інформацію в ЗМІ та подавати в соцмережах, щоб це могли сприйняти, зрозуміти й оцінити люди в інших країнах", - вважає посол Канади в Україні.

Також читайте: Масовий психоз на Донбасі - явище не нове. Згадайте Німеччину 30-х - початку 40-х років, - Турчинов

На його думку, Україна досить ефективно бореться з брехнею Росії, яка має по всьому світу своїх інформагентів, які ведуть цілеспрямовану пропагандистську політику проти нашої держави.

"Так, це так. Але, як відомо, у брехні короткі ноги. Якщо ви подивитеся на опитування, скажімо, в Німеччині, то російській версії вірить все ж менша кількість людей, а більшість дотримується тих фактів і реалій, які передаються з України" , - додав Роман Ващук.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416265
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROU2FFNURLekJaUkZGMlRrTjNNRmxpVW14MFF6VXdURE5SYzBORVVYTjBSMWN3VEc1UmRtUkRkMlpPUXk4d1dVUlJkblJETHpCTVJGRnpPVU4zTUV3elVYUk9RM2RtVGtOaE1FeEVVWFprUTNjd1RGUlJjMGg2VVc5T1F5c3dXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору