EN|RU|UK
 Політика України
  1736  6

 Станом на зараз бойовики утримують 108 заручників, 495 вважають зниклими безвісти, - СБУ

Серед заручників 61 військовослужбовець і правоохоронець, серед зниклих безвісти - 135.

Зараз у заручниках у бойовиків залишається 108 осіб, 495 громадян вважають зниклими безвісти, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Станом на 22 листопада в заручниках у незаконних збройних формувань було 108 осіб (із них військовослужбовців і працівників правоохоронних органів - 61), вважають зниклими безвісти 495 осіб (з них військовослужбовців і працівників правоохоронних органів - 135)", - повідомляють із посиланням на дані Об'єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників і встановлення місцеперебування безвісти зниклих у районі проведення антитерористичної операції.

Крім того, СБУ ініціює надання медичної та правової допомоги близьким заручників і зниклих безвісти.


"Голова СБ України Василь Грицак доручив регіональним органам безпеки забезпечити у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, а також окремими громадянами (за їх згодою) надання необхідної психологічної, медичної, правової допомоги цій категорії громадян, а також всебічно сприяти у вирішенні питань їх соціального захисту", - повідомляють у прес-службі СБУ.

Крім того, органи місцевої влади та самоврядування з ініціативи СБУ опрацьовують можливість виділення до Дня Збройних Сил України (6 грудня) адресної матеріальної допомоги сім'ям військовослужбовців з кола заручників і зниклих безвісти в районі проведення АТО.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416375
VEhrNGRrdzVRM2d3VERkUmRXUkRLekJNVEZGMVRrTTJaazVETXpCTVJGSm5Ua2RFTUZsbVVYWmtRelF3VEhBNE1Fd3ZVWFowUXpjd1REZFJkbGg2VW1kMFF6RXdXVVJSZG5SSFFUQk1hbEYwT1VNNFprNURhREJLU0ZGdmR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору