EN|RU|UK
 Політика України
  6378  9

 Мін'юст забракував розроблені НАЗК порядки перевірки електронних декларацій і моніторингу способу життя чиновників

Міністерство юстиції відмовилося реєструвати розроблені Національним агентством щодо запобігання корупції порядки перевірки електронних декларацій і порядок моніторингу способу життя чиновників.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту, передає Цензор.НЕТ.

Мін'юст повернув НАЗК на доопрацювання документи "Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" та "Порядок здійснення моніторингу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".

Причиною такого рішення стали численні зауваження з боку фахівців Мін'юсту.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАТО має намір сприяти НАЗК у розробці механізмів боротьби з корупцією в секторі оборони

Зокрема, серед принципових зауважень значаться відсутність чітко визначених підстав і принципів проведення перевірок, відсутність термінів початку і тривалості таких дій, відсутність чітко визначених вимог до змісту висновків за результатами перевірки, наявність протиріч між цими та іншими документами, які раніше були прийняті НАЗК.

Крім того, документ не передбачає ніяких вимог до достовірності інформації і джерел її отримання.

"На жаль, під час розробки цих систем Міністерство юстиції не було залучено до роботи над вищезгаданими документами ні на стадії розробки, ні на стадії обговорення", - сказано в повідомленні.

Мін'юст заявляє, що такий підхід НАЗК ускладнює якісні напрацювання документів у розрізі їх відповідності вимогам чинного законодавства та встановлення ефективного механізму проведення перевірки.

Також читайте: "Мені важко змоделювати, як ми можемо прийти і перевірити кеш", - член НАЗК Рябошапка про задекларовану готівку чиновників

Источник: https://ua.censor.net.ua/n416402
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazFPREJNVlhRd1RGUlJkR1JETmpCTWRsRnpUa2RCTUV4RVVtaDBSMWN3V21Obk1FeFVVWFJrUjBFd1RHSlNaMlJETnpCWlVGRjBkRU40TUV3M1VYTjBSMGN3V21KUmMyazRka3g1TDFGMlRrTXJNRXd6VW14MFIwTXdURGRTWjA1RE5EQk1NMUZ6TTNwUmRHUkROekJNV0ZGMWRFZERNRmxFVVhaMFF6a3dURE5SZEZORVVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUVwNlVteDBRemxLT1VkUE1GbElVbWR1ZWxGdVpFTlJNRXBtVVcxblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору