EN|RU|UK
 Політика України
  3281  37

 "Забраковані" Мін'юстом порядки перевірки е-декларацій чиновників розроблялися за участі чиновників міністерства, - заступник голови НАЗК Радецький

Мін'юст відмовився затверджувати порядок проведення контролю та повної перевірки декларацій чиновників. У НАЗК вважають, що "в гонитві за піаром Мін'юст сказав неправду про те, що його фахівці не були залучені до роботи над цими порядками.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав перший заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

Він зазначив: "Сьогодні, 24 листопада Міністерство юстиції України на своїй офіційній сторінці повідомило про відмову в державній реєстрації порядків проведення контролю та повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та здійснення моніторингу способу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого саморядування.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мін'юст забракував розроблені НАЗК порядки перевірки електронних декларацій і моніторингу способу життя чиновників

Ми не можемо поки прокоментувати "числені зауваження" спеціалістів Міністерства юстиції до цих документів, оскільки їх досі не отримали. Однак, обов'язково це зробимо одразу ж після їх надходження до НАЗК.

Наразі ж хочемо відзначити, що Міністерство юстиції в гонитві за піаром, сказало неправду, звинувачуючи Агентство у тому, що фахівці Міністерства не були залучені до розробки проектів Порядків. Так, 3 листопада ц.р. Національне агентство проводило публічне обговорення проектів Порядків, на якому були присутні, у тому числі керівні працівники Міністерства юстиції (директор департаменту Мін'юсту О.Олійник). Протокол засідання додається.

Ми сподівались почути про "численні зауваження" спеціалістів Міністерства юстиції під час цієї фахової дискусії, а не через майже два тижні після надіслання проектів до Міністерства юстиції на державну реєстрацію. Навряд чи таку позицію Міністерства можна назвати конструктивною, особливо враховуючи важливість документів, про які йде мова, та суспільні очікування від НАЗК у частині перевірки е-декларацій. На жаль, змушені констатувати, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу НАЗК з перевірки декларацій.

Враховуючи суспільний резонанс до теми е-декларування, ми зацікавлені якнайшвидше опрацювати "зауваження" Міністерства юстиції, обговорити їх за участю представників громадськості, експертного середовища та прийняти відповідні рішення на засіданні НАЗК. Закликаємо Міністра юстиції до конструктивної роботи не в інтернет-мережі, а за спільним робочим столом".

Також читайте: НАЗК затвердило порядок перевірки електронних декларацій

минюст радецкийЧитайте на "Цензор.НЕТ": По результатам анализа е-деклараций открыто три уголовных производства, два по депутатам, одно - по судье, - НАБУ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416438
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazFPREJNVlhRd1RGUlJkR1JETmpCTWRsRnpUa2RCTUV4RVVtaDBSMWN3V21Obk1FeFVVWFJrUjBFd1RHSlNaMlJETnpCWlVGRjBkRU40TUV3M1VYTjBSMGN3V21KUmMyazRka3g1TDFGMFpFTTNNRXhZVVhWMFIwTXdXVVJSZG5SRE9UQk1NMUYwVTBSUmRFNURNVEJNY2xGMU9VTjNNRmxFVW1jNVEza3dURVJSZG1SRE9UQlpPVGd3U25wU2JIUkRPVW81UjA4d1dVaFNaMjU2VVc1a1ExRXdTbVpSYldjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору