EN|RU|UK
 За кордоном
  60437  310
Матеріали за темою:

 Лідер праймеріз у Франції Фійон про санкції проти РФ: "Припинимо цей шизофренічний підхід"

Франція має відновити "міцні і щиросерді" відносини з Росією і США.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ, таку думку фаворит праймеріз правих у Франції Франсуа Фійон висловив у газеті Le Monde.

"Припинимо цей шизофренічний підхід. Нереально зберігати європейські санкції проти Москви, вказувати пальцем на "популістську" небезпеку у Вашингтоні і водночас звертатися до них за допомогою у боротьбі з ісламістським тоталітаризмом", - заявив Фійон, додавши, що Франція повинна вміти домовлятися з усіма країнами.


Зближення з Росією і США стане головним завданням майбутнього президента, стверджує політик. На його думку, Франція має грати роль країни рівноваги і вести глобальну і незалежну дипломатію.

Суперник Фійона на праймеріз Ален Жюппе вважає, що Франція повинна встановити з Росією "справжні партнерські відносини з метою гарнутвання загальної безпеки і благоденства".

При цьому Росія має відмовитися від втручання в справи інших країн та імперської ностальгії, зазначив Жюппе. Він заявив, що діалог із Кремлем повинен бути відвертим, зокрема стосовно сирійського, українського й іранського питань.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Франція не змириться", - Париж скликає конференцію за участю представників країн-друзів сирійської опозиції
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416460
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UTNrd1RHcFJjMlJES3pCWlJGRjFTSHBTWjJSRGR6Qk1NMUYxZEVkSE1GcGlVbXd6ZWxGdlRrTXJNRmxJVW14MFIxQm1Ua05yTUZsRVVYTk9Remt3V1dKU2JIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору