EN|RU|UK
 Суспільство
  19295  25

 Українці можуть безплатно отримати нову спеціальність, - в.о. голови Державної служби зайнятості Ярошенко

У Державній службі зайнятості можна безплатно отримати затребувану спеціальність і більш ніж з 90% гарантією знайти собі роботу.

Про це заявив виконувач обов'язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, повідомляє прес-служба ДСЗ.

"За останніми даними рівень працевлаштування після навчання в ЦПТО - 93%. Це дійсно відмінний показник, роботу знаходять. До речі, в Рівненському ЦПТО вже впровадили дистанційне навчання і ви знаєте - попит дуже великий. Вже цієї зими запрацює новий сайт Служби зайнятості, який зможе вивести надання багатьох наші послуг в онлайн. Ми дійсно сучасна і дуже прогресивна структура, яка безперервно покращує свої послуги. Тож, якщо у вас проблеми з роботою - всі до нас ", - стверджує Валерій Ярошенко.

гсз

Виконувач обов'язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко

Якщо з якихось причин підібрати роботу за фахом важко, Служба запропонує професійне навчання. Безробітний може стати слухачем одного з Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та освоїти одну із 77 затребуваних на ринку праці спеціальностей: від бармена до програміста. Таких Центрів у системі служби зайнятості зараз 11. Найбільші - в Одесі, Харкові та Рівному. Термін навчання невеликий - буквально за 6 місяців можна освоїти нову професію і відразу ж отримати роботу. У Центрах створені хороші умови не тільки для навчання, але і для проживання слухачів. При цьому, упродовж усього процесу навчання за безробітними зберігається допомогу з безробіття.

За словами Валерій Ярошенко, хороша робоча спеціальність може приносити близько 12-18 тисяч гривень на місяць, але в ЦПТО можна навчитися і на фахівця у IT-сфері.

Так само в ДСЗ пояснюють, що сучасні центри навчання мають свою специфіку. Так, наприклад, Рівненський ЦПТО приваблює слухачів спеціальностями, пов'язаними з народними промислами.

В Україні більш затребуваними стають багатофункціональні робітники з обслуговування будинків - слюсар, сантехнік і електрик в одній особі, так само є запит на начальників ОСББ. Дуже потрібні швачки, електрогазозварники. Всі ці професії можна безплатно освоїти в ЦПТО менш ніж за 6 місяців.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416529
VEhrNGRrdzVSMEV3VERkUmMyUkRLekJaVEZGelNIcFJiRTVETVRCWlJGRjBkRWRDTUV4MlVtYzVRekl3VEVoUmMwTkVVWFE1UTNjd1RHNVJkbVJIVURCWlRGRjJkRWRDTUZsTVVteG5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору