EN|RU|UK
 Політика України
  1546  6

 Фейгін буде домагатися відеодопитів українських свідків у Росії: "Якщо Кремлю треба, то і "Скайп", і суд цілком допускають допит"

Адвокат Марк Фейгін заявив, що, ґрунтуючись на прецеденті міждержавного відеодопиту Віктора Януковича, вимагатиме допиту українських свідків у справах, які він веде в РФ.

Про це Фейгін написав у своєму акаунті в Твіттері, передає Цензор.НЕТ.

"Януковича, значить, по "Скайпу" в Ростові можна допитати, а коли я наполягав на допиті Мельничука у справі Савченко в Донецьку, вони відмовили. Виходить, якщо Кремлю треба, то і "Скайп", і суд цілком допускають допит. А якщо моїм підзахисним із Києва потрібні свідки, то не можна. Таким чином, я в російському суді буду наполягати на допиті українських свідків. Раз київський суд це допускає, то і російський зобов'язаний. Нагадаю, між РФ і Україною діє Угода про правову допомогу 1993 року і віддалений допит процесуально можливий. Однак тільки з РФ", - заявив адвокат.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416536
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxTT0RCTVZGRjJkRU12TUV4cVVtZHBSRkpxT1VNNU1GbFFVWFYwUXlzd1RFeFJkVTVIU0RCTVFYWk1PVU5vTUV4RVVYTjBSMGd3VEZoUmRtUkROakJNTlRnd1N5OVJkbVJIUkRCTWNsRjJkRU41TUV4cVVtZ3plbEZ3VGtNeE1FeHVVWE01UjFjd1REQjJURGxETURCTU4xRjJPVU0wTUZsSlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору