EN|RU|UK
 Політика України
  14999  63

 Коломойський став одним із лідерів партії УКРОП, - УНІАН

Його обрали "головою партійного суду".

Делегати XI з'їзду УКРОПу, який зараз проходить у столиці, обрали Ігоря Коломойського головою Комісії партійного контролю ("партійного суду") - постійного контрольно-ревізійного органу, який контролює та перевіряє дотримання вимог статуту, програмних документів, партійної дисципліни та етики членами партії, її статутними органами та керівництвом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Крім того, Коломойський став членом партії УКРОП - він перебуває на партійному обліку однієї з районних організацій міста Києва. Комісія підзвітна та підконтрольна виключно з'їзду партії.

За статутом, керівника цього органу обрано на два роки.

Читайте також: "У мене з Коломойським зараз немає ніяких стосунків", - мер Дніпра Філатов


Комісія розробляє проект Кодексу партійної етики, розглядає внутрішньопартійні спори, ухвалює рішення про усунення порушень у діяльності статутних органів партії та їхнього керівництва і керівництва партії, скасовує рішення керівних виконавчих органів партії (президії партії, рад первинних, місцевих, обласних організацій) та її керівних осіб у разі порушення ними статуту, програми партії чи законодавства.

КПК поновлює в партії осіб, членство яких було неправомірно припинене.

Нагадаємо, у порядку денному з'їзду, який проходить у Києві, - затвердження складу Політичної ради УКРОПу, обрання голови та членів Комісії партійного контролю та складу Ревізійної комісії партії.

Ці органи формуватимуться відповідно до нового Статуту УКРОПу, який був затверджений на ІХ з'їзді партії у вересні. Кандидатів до Політичної ради, Комісії партійного контролю та Ревізійної комісії партії обирали рейтинговим голосуванням під час конференцій регіональних партійних організацій.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n416550
VEhrdlVXMTBReXN3VEhaUmRuUkRPREJNTjFGMVpFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsREx6Qk1SRkpuVGtkRE1GcGlVbW96ZWxGdk9VTmhNRXRFVVc1MFEyWT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору