EN|RU|UK
 Політика України
  6198  148

 Порошенко підписав закон про посилення захисту від інформаційної пропаганди

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 1715-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення", прийнятий Верховною Радою 1 листопада.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

Документ прийнято з метою захисту інформаційного простору держави, своєчасного реагування на виявлені загрози та їх припинення. Ним вводиться дієвий механізм прямої відповідальності за порушення положень Закону України "Про телебачення і радіомовлення", передбачені частиною другою статті 6 - поширення закликів до насильницької зміни конституційного ладу України; розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганди; необґрунтованого показу насильства; пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Українська розвідка готується закидати своїх карателів у Мінськ, щоб звалити чинну владу", - телеканал Міноборони Росії. ВIДЕО

Суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, повинен здійснювати ретрансляцію програм і передач тільки за умови відповідності їх змісту вимогам законодавства України, Європейської конвенції про транскордонне телебачення і в разі їх включення до переліку програм, що ретранслюються за рішенням Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Відповідно до Закону, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення отримує можливість оперативно реагувати на порушення та вживати відповідних заходів для їх припинення.

Також встановлюється перелік порушень, за які Національна рада може застосовувати штрафні санкції до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, удосконалюється процедура і визначається розмір штрафів.

Також дивіться: "Польсько-литовські спецслужби готують у Білорусі свій "Правий сектор" за українським зразком", - російські пропагандисти з телеканалу Міноборони РФ. ВIДЕО

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.Источник: https://ua.censor.net.ua/n416578
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3VEM5U1owNURLekJNTDFGelRrTjZNRXhFVVhaa1F6QXdURUk0TUVwbVVXNU9RMGM9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору