EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6972  24

 Статуя Монумента Незалежності стала помаранчевою, - на Майдані відзначили Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. ФОТОрепортаж

У Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок на Майдані Незалежності помаранчевим кольором був підсвічений Монумент Незалежності, і відбувся брифінг представників влади та активістів.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Захід був організований Фондом народонаселення ООН (ФН ООН) в рамках всесвітньої ініціативи генерального секретаря ООН "Зробимо світ помаранчевим: припинимо насильство щодо дівчат і жінок".

Цією акцією Україна починає 16 Днів активізму проти насильства щодо жінок.

О 16:00 біля Монументу Незалежності відбувся брифінг, на якому представники Фонду народонаселення ООН, Міністерства соціальної політики, Українського фонду громадського здоров'я та МФО "За рівні можливості" говорили про пріоритети у сфері запобігання насильству щодо жінок в Україні, проекти допомоги жінкам, які зазнали насильства, а також важливість фінансування державою послуг для потерпілих від насильства жінок у рамках глобальних цілей ООН до 2030 року.

У рамках акції виступили Наталія Федорович, заступник міністра соціальної політики, Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні, Каспар Пік, глава Фонду народонаселення ООН в Україні, Ірина Луценко, депутат Верховної Ради, член МФО "За рівні можливості", Галина Скіпальська, виконавчий директор МБФ "Українська фундація громадського здоров'я".

насилие женщины

насилие женщины

насилие женщины

насилие женщины

насилие женщины

насилие женщины

Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні

насилие женщины

Наталія Федорович, заступник міністра соціальної політики

насилие женщины

Галина Скіпальська, виконавчий директор МБФ "Українська фундація громадського здоров'я"

насилие женщины

Ірина Луценко, депутат Верховної Ради, член МФО "За рівні можливості"Источник: https://ua.censor.net.ua/p416603
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFVUlJhSFJIUVRCTWFsRjJaRU4zWms1RFpUQk1kbEYwWkVONlNVNURVakJNTjFGek9VTjNNRmxtVW1jNVF6Wk1lUzlSZEhSSFZ6Qk1NMUYxZEVNMFprNURPVEJNUkZKblpFTTBNRXgyVVhVNVIxQm1Ua05sTUVvM1VXNVJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору