EN|RU|UK
 Політика України
  1318  4

 На участь у конкурсі на заміщення посад суддів Верховного суду подано 1436 заявок, - голова суду Романюк

Голова Верховного суду України Ярослав Романюк повідомив, що заявки для участі в конкурсі на посади суддів Верховного суду подали понад 1,4 тис. осіб, у тому числі 17 з 21 чинних суддів даного суду.

"У п'ятницю був останній день прийому електронних заяв від тих, хто бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Верховного суду України... станом на п'ятницю таких бажаючих виявилося 1 тис. 436", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами Я. Романюка, тепер Вища кваліфікаційна комісія України повинна оцінити претендентів на посади суддів на предмет того, чи відповідають вони вимогам конкурсу, а до 9 грудня претенденти повинні подати необхідний пакет документів.

"Що стосується суддів Верховного суду України, то на сьогодні, повторюся, у нас ситуація не змінилася. Суддів Верховного суду України, які здійснюють правосуддя - 21, із цих 21-го подали електронні заявки для участі в конкурсі 17 осіб, 4 не виявили бажання брати участь у конкурсі для подальшої роботи на посаді", - зазначив голова Верховного суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У конкурсі на посади 120 суддів нового Верховного Суду зареєстровано понад 1300 кандидатів
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416894
VEhrdlVXOU9ReXN3VEhwUmMwNURPVEJaTjFGMWFUaDJNRXh5VVhaMFF6a3dUSEpTWnpsSFFUQlpSamd3V1VoU1p6bERNREJNTjFGemRFTjNTVTVIUVRCTVdGSm9Ua01yTUZsRVVYWk9RM2RtVGtOVE1FeFlVbWRPUjBZd1REZFJjM1JET1RCTWFsRjFVMFJSYjJSSFJEQk1VVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору